ARK by Cathie Wood 135000 سهم Coinbase را به فروش رساند که کوین به 90 دلار رسید.


کتی وود با فروش بخش کوچکی از موجودی کوین خود از دارایی های کوین بیس ARK Invest سود می برد.

کتی وود، کهنه‌کار سرمایه‌گذاری طرفدار بیت‌کوین (BTC) با فروش بخش کوچکی از ذخیره‌سازی کوین خود، مقداری از دارایی‌های اصلی Coinbase (COIN) ARK Invest می‌گیرد.

در 11 ژوئیه، شرکت سرمایه گذاری وود ARK، 135152 سهم کوین بیس (12 میلیون دلار) را از یکی از بزرگترین صندوق های قابل معامله در بورس، ARK Innovation ETF (ARKK) واگذار کرد. بر اساس اطلاعیه معاملاتی Cointelegraph، مبلغ فروخته شده 0.14 درصد از کل دارایی های صندوق را تشکیل می دهد.

این فروش در حالی رخ می دهد که قیمت سهام کوین بیس شاهد افزایش شدید است. طبق داده‌های TradingView، در 11 جولای، کوین برای مدت کوتاهی از 90 دلار گذشت و از حدود 82 دلار به 90.9 دلار افزایش یافت. سهام در روز سه شنبه پس از فروش وود در 89 دلار بسته شد.

طبق داده های TradingView، سهام Coinbase بیش از 60٪ نسبت به ماه گذشته افزایش یافته است، با افزایش سالانه تا به امروز بیش از 140٪.

نمودار قیمت 7 روزه کوین بیس (COIN). منبع: TradingView

فروش کوین جدید ARK دومین سود وود از سهام کوین بیس در سال جاری را نشان می دهد. در 21 مارس، ARK 160887 سهم Coinbase از ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) را به قیمت 13.5 میلیون دلار یا تقریباً 84 دلار به ازای هر سهم فروخت.

وود پیش از دریافت سودهای جدید از دارایی‌های کوین ARK، فعالانه سهام Coinbase را در چندین صندوق ARK جمع‌آوری می‌کرد. ARK تنها در ماه ژوئن تقریباً 40 میلیون دلار سهام کوین بیس را خریداری کرد. پیش از این، این شرکت سرمایه گذاری تقریباً 33 میلیون دلار از سهام کوین بیس را در ماه می و آوریل و 117 میلیون دلار از سهام کوین بیس را در ماه مارس خریداری کرده بود.

مرتبط با: SEC در نامه ای ادعا می کند که Coinbase از نقض قوانین اوراق بهادار آگاه بوده است

بسیاری از مدیران Coinbase، از جمله مدیرعامل برایان آرمسترانگ، سهام خود را به دلیل افزایش سهام Coinbase در ماه های اخیر به فروش رسانده اند. در 6 جولای، آرمسترانگ و چندین مدیر ارشد دیگر Coinbase در مجموع 88058 سهم به ارزش تقریبی 6.9 میلیون دلار در آن زمان فروختند. پیش از این، جنیفر جونز، مدیر ارشد حسابداری کوین‌بیس، ۷۴۳۷۵ سهام کوین‌بیس را نیز در ۲۹ ژوئن واگذار کرد که به‌طور خالص ۵.۲ میلیون دلار درآمد داشت.

افزایش سهام کوین بیس علیرغم اینکه صرافی با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد نقض اوراق بهادار مواجه بود، افزایش یافت. ظاهراً این رشد عمدتاً به ترس از آدم ربایی (FOMO) در اطراف ETF بیت‌کوین بلک راک نسبت داده می‌شود که کوین‌بیس را شریک «تقسیم حضانت» می‌نامد.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *