مرکز کوین به درخواست قانونگذاران ایالات متحده برای راهنمایی مالیاتی کریپتو پاسخ می دهد


توصیه‌های گروه حمایت از کریپتو شامل معافیت De Minimis برای تراکنش‌های رمزنگاری شده و IRS راهنمایی در مورد پاداش‌های بلوک، ایردراپ و هارد فورک ارائه می‌کند.

گروه حمایت از ارزهای دیجیتال Coin Center توصیه هایی را به قانونگذاران ایالات متحده ارائه کرده است تا در قوانین احتمالی در مورد مالیات بر دارایی های دیجیتال در نظر بگیرند.

مرکز سکه در نامه ای به سناتورهای ران ویدن و مایک کراپو در 21 آگوست اعلام کرد که یک سرویس درآمد داخلی (IRS) جزئیات معافیت برای تراکنش های رمزنگاری هدف از این اقدام می‌تواند ترویج رمزنگاری به‌عنوان یک روش پرداخت از طریق برخورد با تراکنش‌های دارایی‌های دیجیتالی مانند معاملات مورد استفاده برای خرید ارز باشد.

دوم، این گروه مدافع از قانونگذاران خواست تا الزامات گزارش قانون مالیاتی ایالات متحده را برای اشخاص ثانوی در دارایی های دیجیتال اعمال نکنند. بر اساس Coin Center، ممکن است یک کاربر رمزارز ایالات متحده از نظر قانونی ملزم به ارائه اطلاعات “ناقص یا موجود” در مورد فرستندگان دارایی های دیجیتال باشد، که باعث ایجاد نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و بار ناخواسته بر روی پرونده ها می شود.

مرکز کوین گفت: «اجبار مردم عادی به جمع‌آوری اطلاعات بسیار مزاحم در مورد سایر افراد عادی و گزارش آن به دولت بدون مجوز، بر اساس اصلاحیه چهارم، خلاف قانون اساسی است.» بر اساس متمم اول قانون اساسی، الزام سازمان‌های فعال سیاسی به تهیه فهرستی از نام‌ها و اعتبارنامه‌های اهداکنندگان و اعلام آن به دولت، خلاف قانون اساسی است.

توصیه‌های دیگری که وایدن و کراپو باید در نظر بگیرند شامل بازنگری در تعریف IRS از کارگزار برای حذف صریح استخراج‌کننده‌های کریپتو و اپراتورهای لایتنینگ نود، و همچنین محدود کردن اختیارات آژانس برای صدور احضاریه‌های قانونی برای فراریان مالیاتی است. این گروه حمایتی به شکایتی در سال 2016 اشاره کرد که در آن IRS احضاریه ای را به کوین بیس با احضاریه “جان دو” صادر کرد و به آژانس اجازه داد تا مقادیر زیادی از داده های کاربران را از افرادی استخراج کند که ممکن است در هیچ گونه تخلف احتمالی گزارش مالیاتی دخالت نداشته باشند.

مرکز سکه در این زمینه افزود:

“اگر ما سابقه ای ایجاد کنیم که معامله با بیت کوین به تنهایی می تواند باعث شود یک شرکت به راحتی حریم خصوصی مالی مشتریان خود را از دست بدهد، این امر عواقب جدی برای بیت کوین و اکوسیستم بلاک چین مرتبط خواهد داشت.”

مرتبط با: مطالعه ادعا می کند که 99.5 درصد از سرمایه گذاران رمزارز در سال 2022 مالیات نمی پردازند

به گفته Coin Center، IRS همچنین باید راهنمایی های مالیاتی را در مورد پاداش های بلوک، ایردراپ ها و هارد فورک ها ارائه دهد و برای کمک های مالی خاصی که در ارزهای دیجیتال انجام می شود، نیازی به ارزیاب واجد شرایط نداشته باشد. این توصیه‌ها به دنبال درخواست ژوئیه کمیته خدمات مالی سنای ایالات متحده است که تا 8 سپتامبر پاسخ‌های مربوط به راهنمایی‌های مالیاتی کریپتو را می‌پذیرد.

پرداختن به شکاف مالیاتی – میزان مالیات بدهکار در برابر مالیات هایی که واقعاً به دولت پرداخت می شود – با گسترش فضای کریپتو در ایالات متحده یک مسئله مداوم بوده است. در حالی که برخی از قوانین، از جمله لایحه زیرساخت دو حزبی که در نوامبر 2021 تصویب شد، تلاش می‌کند تا برخی از مسائل مربوط به مالیات بر ارزهای دیجیتال را برطرف کند، منتقدان این قانون به الزامات گزارش‌دهی به ظاهر غیرممکن برای سرمایه‌گذاران خرد اشاره کرده‌اند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *