Circle برنامه «points for crypto» را با زنجیره مواد غذایی تایوانی راه اندازی کرد


ناشر استیبل کوین Circle که مستقر در ایالات متحده است، اعلام کرد که با دومین زنجیره بزرگ خواربارفروشی تایوان FamilyMart و صرافی رمزنگاری محلی BitoGroup همکاری کرده است.

ناشر استیبل کوین Circle که مستقر در ایالات متحده است، اعلام کرد که با دومین زنجیره بزرگ خواربارفروشی تایوان FamilyMart و صرافی رمزنگاری محلی BitoGroup همکاری کرده است. طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت در تاریخ 26 اکتبر، تایوان سرویس جدید «تبدیل به رمزگذاری» را در برنامه FamilyMart معرفی خواهد کرد.

این به مشتریان FamilyMart اجازه می دهد تا امتیازات وفاداری خود را با USDC صادر شده توسط Circle مبادله کنند. مشتریان می توانند معادل FamiPoints خود را به کیف پول BitoPro خود برداشت کنند. همانطور که در نسخه توضیح داده شده است:

«تبدیل FamiPoints به USDC از کاهش ارزش امتیازات وفاداری در طول زمان جلوگیری می‌کند و منجر به صفر شدن کارمزد تراکنش‌ها می‌شود و در نتیجه دسترسی به ارزهای دیجیتال را دموکراتیک می‌کند.»

Circle با استناد به گزارش 2021 موسسه مشاوره و اطلاعات بازار (MIC) بر اهمیت امتیازات وفاداری در تایوان تاکید می کند. بر این اساس، 87 درصد از کاربران تایوانی امتیاز جمع می کنند و 99 درصد از آنها به طور مکرر از امتیاز برای نجات محصول استفاده می کنند.

مرتبط با: محیطی که توسط قاضی پرونده SEC و Binance به عنوان amicus curiae پذیرفته شده است: گزارش

طبق گزارش ها، FamiPoints تایوان FamilyMart بیش از 17 میلیون عضو در سراسر کشور جذب کرده است، در حالی که BitoGroup ادعا می کند که پایگاه عضویت تقریباً 800000 کاربر دارد.

در اوایل اکتبر، Circle یک همکاری استراتژیک با Coins.ph، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال و ارائه دهنده کیف پول دیجیتال در فیلیپین اعلام کرد.

تایوان می تواند اولین پیش نویس قانون کریپتو را تا پایان نوامبر 2023 دریافت کند. در ماه سپتامبر، کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) دستورالعمل های صنعتی را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) که در تایوان فعالیت می کنند، صادر کرد و نکات کلیدی را برای تنظیم بازار ارزهای دیجیتال تایوان تدوین کرد. کشور.

مجله: فراتر از رمزنگاری شواهد دانش صفر پتانسیل را از رأی گیری تا تأمین مالی را نشان می دهد


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید