Circle استیبل کوین USDC را در Mercado Pago در شیلی راه اندازی کرد


گفته می شود که این مشارکت USDC را به 2 میلیون کاربر در شیلی می رساند.

شرکت فین‌تک Circle در 29 آگوست اعلام کرد که با Mercado Libre برای آوردن استابل کوین USDC به Mercado Pago شریک شده است.

جرمی آلر، مدیر عامل Circle از Mercado LIbre به عنوان “آمازون LATAM با 200 میلیون کاربر” یاد می کند. ارسال شد موضوعی که راه اندازی USDC را در پلتفرم پرداخت آنلاین Mercado Pago غول خرده فروشی در X اعلام می کند.

USDC یک استیبل کوین است، به این معنی که به دلار آمریکا متصل است. به عنوان یکی از رایج‌ترین استیبل‌کوین‌ها، راه‌اندازی آن بر روی پلتفرم در شیلی نشان‌دهنده مزایای بیشتری هم برای ارز دیجیتال و هم برای دلار آمریکا در شیلی است.

سایت های مسافرتی و آگاهی مصرف کننده اغلب ذکر می کنند که دلار آمریکا در شیلی مانند بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین به عنوان پرداخت پذیرفته نمی شود.

به گفته ماتیاس اسپاگی، مدیر ارشد Mercado Pago:

دلار آمریکا یکی از باثبات ترین ارزها در جهان و ابزاری ساده برای محافظت از ثروت در فضای عدم اطمینان عمومی است. با راه اندازی این استیبل کوین، هدف ما تنوع بخشیدن به دسترسی به ارزهای دیجیتال و ارائه یک جایگزین مناسب برای ارزش دلار به بیش از دو میلیون کاربر مرکادو پاگو است.

Mercado Libre قصد خود را برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت در سال 2021 اعلام کرد. از آن زمان به سمت انجام این کار پیشرفت کرده است، و ادغام USDC آخرین نمونه برای کاربران در شیلی است. در اوایل سال جاری، این شرکت با Paxos همکاری کرد تا استیبل کوین USDP را برای کاربران مکزیک نیز یکپارچه کند.

Circle همچنین اخیرا با اعلام اینکه Coinbase سهامی در Circle پس از انحلال هیئت حاکمه مرکزی به دست خواهد آورد، خبرساز شد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این توافق به Circle مسئولیت های اضافی می دهد زیرا USDC در چندین پلتفرم بلاک چین در دسترس قرار می گیرد.

قبل از سازماندهی مجدد، Circle اعلام کرد که برای مداخله نهایی مالی سنتی و غول های بزرگ فناوری در فضاهای ارزهای دیجیتال و استیبل کوین با جمع آوری سرمایه آماده می شود.

مرتبط با: Circle صندوق جنگ 1 میلیارد دلاری را برای مقابله با تهدیدات بازار از سوی PayPal و دیگران آماده می کند
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *