مدیر عامل دایره سناریوی روز قیامت را برای دلار آمریکا به عنوان هشداری به کنگره می نویسد


جرمی آلر مدعی شد که دلار آمریکا “در معرض تهدید” است و از قانونگذاران خواست تا مقررات استیبل کوین را برای “اعتماد” به دلار دیجیتال تصویب کنند.

مدیر عامل Circle هشدار داده است که جایگاه دلار آمریکا به عنوان یک ارز ذخیره جهانی در معرض تهدید قرار خواهد گرفت مگر اینکه کنگره به سرعت برای تنظیم استیبل کوین ها اقدام کند.

در 13 ژوئیه، جرمی آلر در یک ویدیوی دو دقیقه ای توسط ناشر USD Coin (USDC) Circle که قانونگذاران را هدف قرار داده بود، نمایش داده شد.

این قانون با ارائه مجدد قانون دارایی دیجیتال دوحزبی به کنگره در 12 ژوئیه انجام شد که برای اولین بار بیش از یک سال پیش در ژوئن 2022 ارائه شد.

موقعیت قوی دلار در معرض تهدید است. رقابت برای پول استفاده شده به صورت آنلاین در حال افزایش است.

وی افزود: “سوال واقعی این است که آیا تجارت جهانی با دلار دیجیتال یا یورو دیجیتال یا یوان انجام خواهد شد.” آلر قبلاً ادعا کرده بود که چین می تواند پذیرش و استفاده از یوان را از طریق استیبل کوین افزایش دهد.

او گفت که ایالات متحده «انتخابی داشت» در مورد اینکه آیا می‌خواهد «دلار مبنای ارز اینترنتی باشد» یا «اجازه دهد کشورهای دیگر پیشتاز باشند».

اگر قرار است دلار به عنوان ارز ذخیره جهانی باقی بماند، اگر آمریکا بخواهد اقتصاد جهان را در 10 سال آینده و پس از آن رهبری کند، پس ما باید امروز به دلارهای دیجیتال اعتماد کنیم و استیبل کوین ها را تنظیم کنیم.

در استدلال خود برای تنظیم استیبل کوین، آلر ادعا کرد که ارزهای دیجیتال “به طور اساسی نحوه پرداخت ما برای چیزها را تغییر خواهد داد.”

مرتبط با سازمان بانکداری اروپا خواستار پذیرش زودهنگام استانداردهای استیبل کوین است

او اضافه کرد که «میلیاردها» نفر به دلیل «روزها» پرداخت‌های مالی سنتی و کارمزدهای «تقریباً یک تریلیون دلار مالیات بر اقتصاد جهانی» از رمزنگاری استفاده خواهند کرد.

مایک نووگراتز، موسس شرکت سرمایه گذاری در حوزه رمزنگاری گلکسی دیجیتال، به نظر می رسد با Allaire موافق است. در 13 ژوئیه، او از دنبال کنندگان توییتر خود پرسید که آیا ترجیح می دهند یک استیبل کوین با سود بالاتر در مقایسه با “بانکی که بسیار شبیه یک صندوق تامینی است” داشته باشند.

نووگراتز گفت پاسخ واضح است. “امیدوارم قانونگذاران ایالات متحده به جای مبارزه با آنها از توسعه استیبل کوین های تنظیم شده به خوبی حمایت کنند.”

اندیشه: GOP crypto maxis تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دم‌ها است
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *