گزارش: سیا ربات هوش مصنوعی به سبک Chat-GPT خود را برای تحقیقات ایجاد خواهد کرد


سیا می گوید ابزار هوش مصنوعی Chat-GPT خود را برای آژانس هایش ساخته است تا با تجزیه و تحلیل اطلاعات در دسترس عموم، تحقیقات منبع باز را انجام دهند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، سیا قصد دارد تحلیلگران خود را به ابزار هوش مصنوعی جدید مجهز کند تا دسترسی بهتری به اطلاعات منبع باز فراهم کند. این شامل غربال کردن اطلاعات در دسترس عموم برای سرنخ های احتمالی در تحقیقات است.

مقامات آژانس گفتند که قصد دارند “به زودی” این ابزار را در دسترس قرار دهند. رندی نیکسون، مدیر بخش، به بلومبرگ گفت که “آنها از روزنامه ها و رادیو به روزنامه ها و تلویزیون به روزنامه ها و تلویزیون کابلی به اینترنت اولیه و داده های بزرگ منتقل شده اند و این روند ادامه دارد.”

این تحول پس از آن صورت گرفت که منتقدان روش‌های کنونی سیا برای پردازش داده‌های در دسترس عموم را «کند» خواندند.

بلومبرگ گزارش داد که ابزارهای جدید به کاربران امکان می دهد منبع اصلی اطلاعات منبع و همچنین ویژگی چت را ببینند.

«سپس می‌توانید آن را به سطح بعدی ببرید و شروع به چت کنید و سؤالاتی بپرسید که دوباره به شما پاسخ‌های منبعی برای دستگاه‌ها می‌دهد.»

نیکسون به مدل یا حفاظت از حریم خصوصی که سیا در ایجاد ابزار جدید خود استفاده کرد اشاره ای نکرد، اما نیکسون گفت که قانون حریم خصوصی در ایالات متحده را “نظارت دقیق” دارد.

گزارش شده است که این ابزار می تواند در 18 نهادی که اطلاعات آمریکا را تشکیل می دهند، استفاده شود. این شامل سیا، آژانس امنیت ملی، و دفتر تحقیقات فدرال، و همچنین سازمان های نظامی می شود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده (سیا) قصد دارد ربات هوش مصنوعی (AI) خود را به سبک Chat-GPT برای تحقیقات ایجاد و استقرار دهد.

مرتبط با: بیانیه Gensler – اقدامات اجرایی رمزنگاری به دلیل “عدم انطباق گسترده”

این پیشرفت از سوی سازمان سیا پس از آن صورت می گیرد که سایر سازمان های دولتی اخیراً مجوز استفاده از هوش مصنوعی را دریافت کرده اند.

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در 12 سپتامبر به سنای ایالات متحده تأیید کرد که دپارتمان او از ابزارهای هوش مصنوعی برای نظارت بر صنعت مالی برای جستجوی سرنخ هایی از کلاهبرداری و دستکاری استفاده می کند.

در یک سخنرانی در 17 ژوئیه، Gensler استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی را ستود و گفت کارکنان SEC می توانند از استفاده بیشتر از هوش مصنوعی در “نظارت بازار، بررسی افشا، بررسی ها، اجرا و تجزیه و تحلیل اقتصادی” بهره مند شوند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در تطبیق با تغییرات


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید