روزنامه دولتی چین پلتفرم NFT را راه اندازی می کند


چاینا دیلی اعلام کرد که کلکسیون های دیجیتالی فروخته شده در پلتفرم آن ممکن است به پلتفرم هایی مانند Opensea و LookRare مرتبط باشند.

چاینا دیلی، یک روزنامه انگلیسی زبان که متعلق به بخش تبلیغات حزب کمونیست چین است، می‌خواهد پلتفرم ابرداده و رمز غیرقابل تعویض (NFT) خود را ایجاد کند.

طبق اعلامیه اخیر، China Daily به پیمانکار شخص ثالثی که بتواند پلتفرم NFT را مطابق با مشخصات بودجه طراحی کند، پاداشی معادل 2.813 میلیون یوان (390000 دلار) ارائه می‌کند. چاینا دیلی نوشت که پیمانکار می تواند یک شرکت “چینی یا خارجی” متخصص در بلاک چین باشد. علاوه بر این، شبکه اصلی شرکت بلاک چین که برنده قرارداد است باید بتواند بیش از 10000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

پیمانکاران باید درخواست های خود را تا 17 اکتبر ارسال کنند و ظرف سه ماه پلت فرم را طراحی کنند. هدف از پلتفرم China Daily NFT “افزایش گسترش نفوذ تمدن چین” از طریق ابزارهایی مانند استفاده از ابرداده، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، واقعیت ترکیبی (AR) و بلاک چین است. دارایی های دیجیتال غیرقابل جایگزین (NFT)، داده های بزرگ، محاسبات ابری و سایر فناوری ها.

توسعه دهندگان اظهار داشتند که این پلتفرم باید “امکان آپلود، مشاهده و مدیریت مجموعه های دیجیتال را بدهد و از فرم های چند رسانه ای و انواع مجموعه های متعدد پشتیبانی کند.” عملکردهای قیمت گذاری، مناقصه و زمان محدود نیز باید در پلتفرم NFT و همچنین تسویه چند ارزی ادغام شوند.

علاوه بر پلتفرم خود، پلتفرم‌های جریان اصلی NFT داخلی و بین‌المللی مناسب برای انتشار مجموعه‌های دیجیتال نیز با در نظر گرفتن اهداف پروژه و گروه‌های مخاطب هدف، برای انتشار مجموعه‌های دیجیتال NFT انتخاب خواهند شد. OpenSea، Rarible، SuperRare.، Foundation و غیره.”

چین از سال 2021 همه انواع تراکنش های ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده است. اگرچه برخی از سازمان های بلاک چین هنوز در کشور فعالیت می کنند، اما اغلب با نظارت شدید مجریان قانون مواجه هستند.

مجله: توسعه دهنده چینی به دلیل استفاده از VPN به 3 سال حقوق و 10 میلیون e-CNY airdrop جریمه شد.


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید