اتاق بازرگانی دیجیتال ائتلاف استخراج کنندگان شبکه برق دیجیتال را راه اندازی کرد


گروه جدید مدافع در حال حاضر بیش از نیمی از نرخ هش بیت کوین کشور را نمایندگی می کند و به دنبال شکل دادن به سیاست انرژی و ترویج بیت کوین و بلاک چین است.

استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال با راه‌اندازی شبکه برق دیجیتال (DPN)، یک ائتلاف جدید وابسته به اتاق بازرگانی دیجیتال، صدای جدیدی در واشنگتن پیدا کردند. این شبکه با مشارکت بسیاری از بزرگترین ماینرهای ایالات متحده، شروعی امیدوارکننده دارد.

DPN اولین عضو اتاق است و در بسیاری از اعضای تیم مشترک است. منشأ آن به ابتکار معادن اتاق بازمی‌گردد که “به ارائه اولین قطعنامه اثبات کار در مجلس نمایندگان ایالات متحده منجر شد.”

تصمیم نماینده پیت سشنز در مورد استخراج رمزنگاری اثبات کار. منبع: govinfo.gov

آلنا ریچی، معاون بازاریابی اتاق و مدیر ارشد بازاریابی DPN، به کوین تلگراف توضیح داد که این قطعنامه توسط پیت سشنز، نماینده کنگره تگزاس در ماه مارس ارائه شده است. سشنز در آن زمان در توییتی نوشت: استخراج بیت کوین نقش مهمی در بازسازی استقلال انرژی در ایالات متحده خواهد داشت.

مطالب مرتبط: ماینرهای بیت کوین میکرو 3 دلاری بانک نمی شوند، اما موضوع این نیست – مخترعان

DPN با 11 عضو شروع به کار کرد: Argo، BitDigital، BitFarms، Coinmint، Cipher Mining، DigitHost، Hive، Marathon، Riot، پروتکل بیت کوین پایدار و Terawulf. به گفته DPN، این ها با هم بیش از 50 درصد از هش ریت بیت کوین (BTC) ایالات متحده را نشان می دهند. بر اساس بیانیه:

«شبکه برق دیجیتال پیشرو حمایت از سیاست برای استخراج دارایی های دیجیتال و شکل دادن به آینده سیاست انرژی است. ماموریت آن پشتیبانی از بیت کوین و فناوری بلاک چین برای متحول کردن بازارهای انرژی است.

DPN کار خود را برای آن قطع کرده است. لایحه ای که در ماه مارس و قبل از تصمیم سشنز دوباره به کنگره ارائه شد، آژانس حفاظت از محیط زیست را ملزم به تحقیق در مورد استخراج کنندگان کریپتو می کند. دولت بایدن در بودجه سال مالی 2024 خود، 30 درصد مالیات بر برق مصرفی استخراج‌کنندگان رمزارز را در نظر گرفت، اما این پیشنهاد ممکن است پس گرفته شده باشد.

DPN با شورای انرژی دیجیتال، یک گروه لابی که در ماه اوت توسط مدیر سابق سیاست انرژی اتاق اتاق، توماس مپس تأسیس شد، همکاری خواهد کرد.

مجله: بیت کوین در مسیر برخورد با وعده های «نت صفر» قرار دارد
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید