Chainlink بی سر و صدا قوانین چند امضایی را تغییر می دهد، Mixin جایزه 20 میلیون دلاری ارائه می دهد: Finance Redefined


شبکه Mixin برای بازپرداخت پول باقیمانده، جایزه 20 میلیون دلاری باگ را به بهره‌بردار پشت هک 200 میلیون دلاری پیشنهاد کرد.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش‌های مالی غیرمتمرکز ضروری (DeFi)، خبرنامه‌ای که برای ارائه بزرگ‌ترین پیشرفت‌های هفته گذشته طراحی شده است.

در هفته گذشته، DeFi تحت سلطه پیشرفت‌ها در برخی از پروتکل‌های OG DeFi بود. بنیاد Uniswap اعلام کرد که قصد دارد 62 میلیون دلار بودجه جدید جمع‌آوری کند و ارائه‌دهنده خدمات اوراکل غیرمتمرکز Chainlink نگرانی‌ها در مورد تغییرات خود در کیف پول‌های چند امضایی را کنار گذاشت.

شبکه Mixin که در 23 سپتامبر به مبلغ 200 میلیون دلار از دارایی های رمزنگاری شده هک شد، ادعا کرد که اکثر وجوه دزدیده شده دارایی های کاربران بوده و در ازای بازگرداندن وجوه باقیمانده، جایزه باگ 20 میلیون دلاری را به بهره برداران پیشنهاد کرد.

مایکل اگوروف، بنیانگذار Curve Finance، بدهی خود را به 42 میلیون دلار کاهش داد و کل وام Aave خود را در 28 سپتامبر بست. صرافی کریپتو Upbit توانسته است سیل توکن های جعلی Aptos را در پلتفرم متوقف کند و سپرده گذاری و برداشت توکن ها را از سر گرفته است.

پس از اینکه کاربران متوجه تغییر بی‌صدا به سمت چند امضای شدند، Chainlink نگرانی‌ها را کمرنگ می‌کند

شبکه غیرمتمرکز اوراکل Chainlink تغییرات اخیر در تعداد امضاکنندگان مورد نیاز در کیف پول چند امضایی خود را کم اهمیت جلوه داده است. این اقدام با واکنش منتقدان سرشناس در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

کریس بلک، محقق کریپتو، در میان چندین کاربر در X (توئیتر سابق) بود که از Chainlink خواست تا تعداد امضاهای مورد نیاز در کیف پول چند امضایی خود را از 4 به 9 به 4 به 8 کاهش دهد.

به خواندن ادامه دهید

بنیاد Uniswap 62 میلیون دلار بودجه اضافی را هدف قرار داده است

صرافی غیرمتمرکز (DEX) Uniswap به دنبال رای گیری زنجیره ای برای تصویب بخش دوم بودجه 74 میلیون دلاری برای توسعه دهنده خود، بنیاد Uniswap است.

طبق اطلاعیه 27 سپتامبر، دومین قسط فاینانس که شامل 10 درصد بافر در برابر نوسانات قیمت است، ارزش تخمینی 62 میلیون دلار خواهد داشت و با رأی گیری زنجیره ای در 4 اکتبر تعیین می شود. برای کمک هزینه های عملیاتی و تحقیقاتی استفاده خواهد شد. بنیاد Uniswap مسئول رشد معیارهای پروتکل کلیدی، ایجاد خط لوله برای نوآوری، و همسویی انگیزه ها برای سهامداران DEX محبوب است.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار Curve Finance بدهی خود را به 42.7 میلیون دلار کاهش داد و وام Aave را به طور کامل پرداخت کرد

مایکل اگوروف، بنیانگذار پروتکل منحنی DeFi، اخیرا وام های خود را در پلتفرم وام دهی Aave بست و بدهی خود را در سایر پروتکل ها به 42.7 میلیون دلار کاهش داد.

بر اساس پلتفرم تحلیلی روی زنجیره Lookonchain، بنیانگذار Curve در دو روز گذشته 68 میلیون توکن CRV (35.5 میلیون دلار) و 10.77 میلیون استیبل کوین CRVUSD را در پروتکل وام Silo قرض کرده است. پس از آن، Egorov crvUSD را به Tether (USDT) تبدیل کرد و تمام بدهی خود را در Aave پرداخت کرد.

به خواندن ادامه دهید

شبکه Mixin به هکرها جایزه 20 میلیون دلاری باگ در ازای 200 میلیون دلار هک پیشنهاد می دهد

شبکه Mixin، یک پروتکل غیرمتمرکز زنجیره‌ای متقابل، در پیامی به هکری که در 23 سپتامبر 200 میلیون دلار در پشت این سوء استفاده قرار داشت، 20 میلیون دلار جایزه باگ برای بازگرداندن وجوه باقی‌مانده پیشنهاد کرد.

شبکه Mixin پیام را با تراکنش بهره‌بردار رمزگذاری کرد و از بهره‌بردار درخواست کرد وجوه را برگرداند، زیرا اکثر وجوه دزدیده شده دارایی‌های کاربر بودند.

به خواندن ادامه دهید

مبادله کریپتو Upbit از سیل توکن های APT جعلی جلوگیری می کند و خدمات را مجددا راه اندازی می کند

صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی Upbit پس از رفع مشکلی که باعث شده بود رمز تقلبی APT به اشتباه به عنوان قانونی شناخته شود، سپرده گذاری و برداشت Aptos APT (APT) را از سر گرفته است.

در 24 سپتامبر، Upbit به طور ناگهانی خدمات توکن Aptos خود را پس از شناسایی “تلاش غیرعادی برای سپرده گذاری” متوقف کرد که باعث شد سیستم کیف پول خود بررسی شود. به نظر می رسد این مشکل به دلیل یک توکن جعلی APT جدید ایجاد شده به نام “ClaimAPTGift.com” باشد که پس از ایجاد در 21 سپتامبر به 400000 کیف پول Aptos رسید.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که ۱۰۰ توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار، هفته‌ای صعودی دارند و بیشتر توکن‌ها در نمودارهای هفتگی با رنگ سبز معامله می‌شوند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi به 45.7 میلیارد دلار رسید.

از شما برای خواندن خلاصه ما از تاثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان ها، اطلاعات و آموزش های بیشتر در مورد این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید