پس از اینکه کاربران متوجه تغییر بی‌صدا به سمت چند امضای شدند، Chainlink نگرانی‌ها را کمرنگ می‌کند


منتقدان Chainlink نگرانی‌های خود را در مورد تمرکز احتمالی شبکه‌های اوراکل پس از تغییر کیف پول چند امضایی آن تجدید کرده‌اند.

شبکه غیرمتمرکز اوراکل Chainlink تغییرات اخیر در تعداد امضاکنندگان مورد نیاز در کیف پول چند امضایی خود را کم اهمیت جلوه داده است. این اقدام با واکنش منتقدان سرشناس در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

کریس بلک، محقق کریپتو، در میان چندین کاربر آن بود

شرط 4/8 چند امضایی یک اقدام امنیتی است که برای مجاز شدن تراکنش، باید چهار امضا از هشت امضا امضا شود.

در 25 سپتامبر

در حالی که اعضای جامعه کریپتو به سرعت نگرانی خود را در مورد این حرکت ابراز کردند، سخنگوی Chainlink به کوین تلگراف گفت که این به روز رسانی بخشی از فرآیند استاندارد چرخش امضاکنندگان است.

«به عنوان بخشی از فرآیند چرخش امضاکننده دوره‌ای، خزانه‌های چند امضایی Gnosis که برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد سرویس‌های Chainlink استفاده می‌شوند، به‌روزرسانی شده‌اند. چرخش امضاکنندگان با حفظ پیکربندی آستانه معمولی خرک ها تکمیل شد.

Blec مدت‌هاست که منتقد صریح Chainlink بوده و تا آنجا پیش می‌رود که می‌گوید اگر امضاکنندگان Chainlink «سرکشی کنند»، «کل اکوسیستم DeFi می‌تواند عمداً در یک چشم به هم زدن نابود شود».

مرتبط با: Chainlink از Ethereum layer-2 Arbitrum برای توسعه DApp متقابل زنجیره ای استفاده می کند

به گفته Blec، ریسک تمرکز ذاتی Chainlink به تعدادی از پروژه‌های اصلی DeFi، مانند Aave و MakerDAO، که برای داده‌های قیمت به اوراکل‌های Chainlink متکی هستند، گسترش می‌یابد.

Chainlink یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم را قادر می‌سازد تا به طور ایمن با داده‌ها و خدمات دنیای واقعی خارج از دنیای پنهان شبکه‌های بلاک چین ارتباط برقرار کنند.

بر اساس داده‌های قیمت کوین‌تلگراف، به‌ویژه توکن LINK (LINK) بومی چین‌لینک یکی از دارایی‌های رمزنگاری با بهترین عملکرد در هفته‌های اخیر بوده است که در ماه گذشته نزدیک به ۲۰ درصد افزایش یافت.

آسیایی اکسپرس: Scandals, Mt. مشکلات Gox و کارکنان PEX ارز دیجیتال Diners Club از رویداد فرار می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید