CFTC در حال بررسی اقدامات اجرایی علیه مدیر عامل سابق Voyager Digital: گزارش


پس از تشکیل پرونده ورشکستگی وام دهنده در ژوئیه 2022، مقامات ایالات متحده گزارش می دهند که در حال بررسی طرح شکایت علیه استفان ارلیچ به دلیل نقض مقررات مشتقات هستند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مقامات کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در حال بررسی یک اقدام اجرایی علیه استفان ارلیچ، مدیر عامل سابق شرکت وام‌دهنده ارز دیجیتال Voyager Digital هستند.

بر اساس گزارش 6 اکتبر بلومبرگ، کارکنان CFTC در پی تحقیقاتی که به این نتیجه رسیدند که مدیر عامل سابق قبل از اعلام ورشکستگی وویجر، مقررات مشتقات ایالات متحده را نقض کرده بود، در حال بررسی طرح اتهام علیه ارلیچ بودند. این شرکت در جولای 2022 در بحبوحه رکود بازار کریپتو برای حفاظت از فصل 11 درخواست داد.

ارلیخ از این اتهامات “خشمگین و سردرگم” گزارش شده است:

به نظر می رسد این اتهامات یکی از مواردی است که داوران قوانین جدیدی وضع می کنند و پس از پایان بازی خطا می کنند.

مرتبط با: طلبکاران Voyager Digital ورشکسته 5.1 میلیون دلار هزینه قانونی پرداخت کردند

وویجر که در حال حاضر در بحبوحه مراحل ورشکستگی است، قبلاً توسط کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته بود. [its] “بازاریابی فریبنده و ناعادلانه ارزهای دیجیتال برای عموم.” یک دادگاه ورشکستگی طرح وویجر برای بازپرداخت وجه مشتریان را در ماه مه تایید کرد و این پرونده در زمان انتشار ادامه داشت.

CFTC چندین پرونده در حال بررسی علیه شرکت های رمزنگاری دارد که پتانسیل ایجاد موج در چشم انداز نظارتی ایالات متحده را دارند، اما اکثر اقدامات اجرایی در سال 2023 توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است. در حالی که بایننس و مدیر عامل آن، چانگ پنگ ژائو، مقامات را تحت فشار قرار دادند تا شکایت CFTC را که در ماه مارس ارائه شده بود، رد کنند، بسیاری از مدیران Binance.US در بحبوحه بررسی های نظارتی صرافی را ترک کردند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مرتبط با رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید