درجه سانتیگراد از تصمیمات اتخاذ شده در میان جریمه 4.7 میلیارد دلاری FTC راضی است


یکی از اعضای انجمن گفت که آنها از اینکه می بینند مدیر عامل سابق سلسیوس، الکس ماشینسکی، به چندین جنایت متهم شده است، “خوشحال” هستند.

وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network گزارش داد که این شرکت از تصمیماتی که با آژانس های مختلف دولتی ایالات متحده گرفته است راضی است. این اعلام پس از انتشار اخباری مبنی بر جریمه 4.7 میلیارد دلاری این شرکت توسط FTC صورت گرفت.

در 13 جولای، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) با درجه سانتیگراد به توافق رسید. تصمیم FTC با جریمه 4.7 میلیارد دلاری تعلیق به دلیل اجازه دادن به شرکت برای بازگرداندن باقی مانده وجوه خود به کاربران در حین انجام مراحل ورشکستگی همراه است.

سلسیوس در بیانیه ای گفت. فوق الذکر که این تصمیمات بر طرح فصل 11 شرکت یا توانایی آن در بازگشت ارزش به مشتریان تأثیری نخواهد داشت.

همچنین، درجه سانتیگراد ثبت شده است که آنها متعهد به همکاری با تنظیم کننده ها و سازمان های دولتی هستند.

در حالی که سلسیوس از نتایج راضی بود، اعضای جامعه کریپتو خوشحال نبودند. بسیاری از سخنان سلسیوس عصبانی شدند و شرکت را در توییتر مورد انتقاد قرار دادند.

جوی هندریکسون در توییتی مشخصات اعلام شبکه سلسیوس “عجیب” توصیف شد. به گفته این عضو جماعت، اگر شرکت «هر سطحی از وجدان انسانی» داشت، از این بابت خوشحال نمی‌شدند. هندریکسون گفت که ترجیح می‌دهد به خاطر رفتار نادرست شرکت با مشتریان، عذرخواهی بشنود.

کاربر توییتر Amit Palaliya پذیرش – پذیرفته شدن با احساسات هندریکسون. این عضو انجمن نارضایتی خود را از استفاده از اصطلاحات تخصصی و حقوقی هنگام خطاب به کاربران شرکت ابراز کرد. پالالیا از شرکت خواست که به سادگی وجوه باقیمانده را توزیع کند و به کاربران بگوید که به جای ادامه دادن، به ریختن پول در “چاله های قانونی” ادامه دهند.

مرتبط با: سلسیوس برای بازگرداندن 150 میلیون دلار از پلتفرم سهامداری StakeHound شکایت کرد

در همین حال، یکی دیگر از اعضای انجمن شرکت را منفجر کرد و در توییتر نوشت که از اینکه الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس به چندین جنایت متهم شده است، “خوشحال” هستند. آنها توییت کردند:

در 13 جولای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی علیه وام دهنده رمزارز و Mashinsky تنظیم کرد. SEC استدلال کرد که مدیر عامل سابق سلسیوس به دروغ به کاربران قول سرمایه گذاری مطمئن از طریق “برنامه سود بهره” را داده است.

جدای از آن، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک و اداره تحقیقات فدرال آمریکا نیز اتهامات کلاهبرداری را علیه ماشینسکی اعلام کردند. گزارش شد که ماشینسکی در همان روز به عنوان بخشی از روند کیفرخواست دستگیر شد.

مجله: تیفانی فونگ سلسیوس FTX و NY Post: Hall of Flame را به آتش کشید
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *