سلسیوس به دنبال تایید دادگاه برای شروع بازپرداخت به مشتریان تا پایان سال است


وام دهنده رمزارز درگیر در پی تأیید نهایی دادگاه برای طرح بازسازی است که بازپرداخت طلبکاران را قبل از پایان سال 2023 آغاز می کند.

پس از جلسه استماع 2 اکتبر به یک قاضی گفت که شرکت ارائه دهنده ارز دیجیتال سلسیوس شبکه قصد دارد تا پایان سال پول مشتریان خود را بازپرداخت کند تا برای طرح بازسازی خود موافقت کند.

کریستوفر کونیگ، مشاور حقوقی درجه سانتیگراد، در بیانیه افتتاحیه خود در جلسه تایید در نیویورک گفت که شرکت جدید به نام “NewCo” با 450 میلیون دلار سرمایه اولیه از دعوا بیرون خواهد آمد.

پرونده ای که در 29 سپتامبر ثبت شد نشان می دهد که سلسیوس قصد دارد با استفاده از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و سهام شرکت جدید، 2.03 میلیارد دلار بدهی جزئی به طلبکاران خود بپردازد.

NewCo توسط گروهی از شرکت ها در کنسرسیومی به نام Fahrenheit LLC حمایت می شود که تجارت معدن و سهام را مدیریت می کند.

قاضی سرپرست این پرونده، مارتین گلن، در حال بررسی این است که آیا طرح تجدید ساختار سلسیوس را تایید کند یا خیر. این طرح همچنین باید توسط تنظیم کننده های ایمنی تایید شود. بر اساس گزارش ها، اگرچه اکثریت قاطع آرا را به دست آورد، اما برخی از طلبکاران مخالف هستند.

نکات برجسته طرح سلسیوس. منبع: stretto.com

سلسیوس در تشکیل پرونده در جلسه تأیید گفت: «بدهکاران به تأیید برنامه می رسند که از حمایت بیش از 95 درصد از دارندگان حساب، هم از نظر تعداد و هم از نظر مقدار دلار، برخوردار است.

مرتبط با: اعتباردهندگان درجه سانتیگراد حملات فیشینگ را قبل از طرح ورشکستگی تجدید کردند

اگر طرح سلسیوس تایید شود، یکی از اولین پلتفرم های رمزنگاری شکست خورده خواهد بود که در فصل 11 ورشکستگی از سال 2022 دوباره احیا می شود.

از زمانی که شرکت در ژوئن 2022 پس از فروپاشی اکوسیستم Terra/Luna، برداشت‌های خود را متوقف کرد، مشتریان سلسیوس منتظر تکمیل شدن بودند.

مجله: سایمون دیکسون در مورد ورشکستگی ها، سلسیوس و ایلان ماسک: تالار شعله توییتر کریپتو
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید