شبکه سلسیوس «شکایت خصمانه» علیه EquitiesFirst ارائه کرد


وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network به دنبال وثیقه دارایی های یک وام دهنده خصوصی به نام EquitiesFirst Holdings است که طبق گزارش ها 439 میلیون دلار پول نقد و ارز دیجیتال بدهکار است.

وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network شکایتی را علیه EquitiesFirst Holdings، وام دهنده ای در تلاش برای بازپرداخت دارایی های خود تنظیم کرده است.

بر اساس یک شکایت بسته در 6 سپتامبر، سلسیوس به دنبال تسکین و تصمیم گیری در رابطه با “بازیابی پول / اموال” با توجه به عنوان پرونده است.

هر دو EquitiesFirst و مدیرعامل آن، الکساندر کریستی، به عنوان متهم در پرونده نام برده شدند. علاوه بر این، سلسیوس در همان روز احضاریه ای صادر کرد و از وام دهنده خصوصی خواست تا ظرف 35 روز پیشنهادی ارائه دهد یا پاسخ دهد.

شکایت رقیب مهر و موم شده علیه EquitesFirst Holdings. منبع: Stretto

EquitiesFirst Holdings یک شرکت وام خصوصی مستقر در ایندیاناپولیس است که طبق گزارشات از جولای 2022، 439 میلیون دلار به شبکه سلسیوس بدهکار بوده است.

سلسیوس در سال 2019 شروع به گرفتن وام های تضمین شده از EquitiesFirst کرد تا از عملیات خود پشتیبانی کند، زیرا الکس ماشینسکی در یک پرونده ورشکستگی بعدی به عنوان «فقدان وام های شرکتی در دسترس برای شرکت های ارز دیجیتال» در آن زمان توصیف کرد.

با این حال، در ژوئیه 2021 شبکه سلسیوس تلاش کرد وثیقه ای را که به EquitiesFirst تعهد کرده بود پس بگیرد، اما مطلع شد که وام دهنده نمی تواند مبلغ سلسیوس ارائه شده را بازگرداند.

از جولای 2021، EquitiesFirst در مجموع 509 میلیون دلار به سلسیوس بدهکار بود. افزایش از 439 میلیون دلار به 509 میلیون دلار ناشی از وثیقه‌گذاری بیش از حد وام‌ها بوده است. از سپتامبر 2021، این بدهی به آرامی با مبلغ 5 میلیون دلار در ماه بازپرداخت شده است.

از جولای 2022، EquitiesFirst 439 میلیون دلار سلسیوس بدهکار بود. 361 میلیون دلار بدهی شامل پول نقد و 3765 بیت کوین (BTC) بود.

مرتبط با: دارایی های الکس ماشینسکی توسط دادگاه ایالات متحده به عنوان بخشی از پرونده جنایی مسدود شد

شبکه سلسیوس در 14 ژوئیه 2022 برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد و آن را در زمره بزرگترین ضررهای بازار نزولی سال 2022 قرار داد.

الکس ماشینکی، مدیر عامل سابق سلسیوس، در 13 ژوئیه امسال پس از اینکه مقامات او را به گمراه کردن کاربران سلسیوس و کلاهبرداری میلیاردها دلار از سرمایه گذاران متهم کردند، دستگیر شد.

به طور خاص، کمیسیون تجارت فدرال به دلیل ادعای “فریب دادن” کاربران، 4.7 میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرد، اما تصمیم پلتفرم برای استفاده از دارایی ها به عنوان بخشی از روند ورشکستگی را به حالت تعلیق درآورد.

طلبکاران سلسیوس در حال حاضر در حال رای گیری در مورد طرح تسویه حساب هستند که بر اساس آن، در صورت تصویب، کنسرسیومی به نام فارنهایت دارایی های سلسیوس را خریداری می کند و یک شرکت جدید تشکیل می دهد و وجوه طلبکاران سلسیوس را برمی گرداند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *