مشاور ارزشیابی سلسیوس ارزش دارایی ها و بدهی های بدهکاران را تایید می کند


Stout Risius Ross، LLC، مشاور ارزشیابی شبکه سلسیوس، صحت گزارش ارزیابی شرکت ورشکسته را تایید کرد.

جوئل ای. کوهن، ریاضیدان و زیست شناس، به نمایندگی از مشاور ارزیابی شبکه سلسیوس، Stout Risius Ross, LLC، صحت ارزش منصفانه برخی از دارایی ها و بدهی های بدهکاران را تا تاریخ 31 مه 2023 تأیید کرد.

پس از ماه‌ها رفت و آمد، اکثریت طلبکاران درجه سلسیوس اخیراً به طرحی برای بازگرداندن نزدیک به ۲ میلیارد دلار بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به طلبکاران رأی مثبت دادند.

تشکیل پرونده در دادگاه در 28 سپتامبر، دو روز پس از توافق با طرح تجدید ساختار سلسویس، صحت ارزش دارایی ها و بدهی های بدهکاران را تایید کرد. Stout دارایی‌های ارز دیجیتال، وام‌ها و سرمایه‌گذاری‌های جایگزین را ارزیابی کرد.

خلاصه نتایج ارائه شده برای گزارش ارزش گذاری شبکه سلسیوس. منبع: case.stretto.com

کوهن در سوگندنامه‌ای که به دادگاه ورشکستگی نیویورک ارسال کرد، روش‌های مورد استفاده در تحلیل ارزش‌گذاری را توضیح داد و نتیجه گرفت:

«بر اساس کار من و اطلاعات و روش‌های در نظر گرفته شده، معتقدم که گزارش ارزش‌گذاری به‌طور دقیق ارزش منصفانه برخی از دارایی‌ها و بدهی‌های بدهکاران را تا تاریخ 31 مه 2023 منعکس می‌کند.»

طبق اعلامیه 17 آگوست، حدود 2 میلیارد دلار بین طلبکاران توزیع خواهد شد و این طرح همچنین توزیع سهام در یک شرکت جدید را که به طور آزمایشی “NewCo” نامیده می شود، فرا می خواند.

مرتبط با: SEC نگرانی هایی را در مورد Coinbase مطرح می کند و به طرح تجدید ساختار سلسیوس اعتراض می کند

طرح انحلال پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال ورشکسته BlockFi که وضعیت مشابهی را پشت سر گذاشت، از دادگاه ورشکستگی نیوجرسی تأیید شد.

در 26 سپتامبر، دادگاه پرونده ورشکستگی BlockFi را باز کرد. منبع: کرول

میزان بازپرداخت دریافت شده توسط طلبکاران بدون تضمین BlockFi تا حد زیادی به موفقیت BlockFi در مبارزه قانونی خود با FTX و سایر شرکت های ارز دیجیتال ورشکسته بستگی دارد.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید