سیمون دیکسون: اگر قیمت بیت کوین و اتر دو برابر شود، سلسیوس می تواند تمام درخواست های دلار را بازپرداخت کند


دیکسون از طلبکاران می‌خواهد تا قبل از رسیدن قیمت‌های BTC و ETH به رقم پیش‌بینی‌شده برای رهایی از پرونده ورشکستگی مبارزه کنند.

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس در حال مبارزه با ورشکستگی فصل 11 با ادعای میلیاردها دلاری است که توسط طرف های مختلف مطرح شده است. پیش‌بینی جدید بانک آینده (BF) نشان می‌دهد که وام‌دهنده رمزارز مشکل‌دار احتمالاً درخواست‌های دلار خود را بازپرداخت می‌کند اگر قیمت دو دارایی این شرکت، بیت‌کوین و اتر، قیمت فعلی آن‌ها را دو برابر کند.

سایمون دیکسون، بنیانگذار بانک آینده، یک شرکت سرمایه گذاری مبتنی بر رمزارز، در توییتی اعلام کرد که قیمت تخمینی بیت کوین و اتریوم برای بازپرداخت تمام مطالبات دلاری خود و نگه داشتن سایر دارایی هایش باید به درجه سانتیگراد برسد.

طبق توافق نهایی با گروه فارنهایت که در ماه می پیشنهاد خرید دارایی های سلسیوس را برنده شد، اگر قیمت BTC به 54879 دلار و قیمت ETH به 3750 دلار برسد، سلسیوس می تواند تمام مطالبات ناشی از افزایش ارزش هر دو دارایی را بازپرداخت کند. در ماه ژوئن، سلسیوس به دادگاه رفت تا تمام آلتکوین های خود را به بیت کوین و اتر تبدیل کند تا ارزش دارایی ها را به حداکثر برساند.

قیمت تخمینی BTC و ETH برای بازیابی کامل. منبع: توییتر

دیکسون خاطرنشان کرد که این برآوردها بر اساس “اطلاعات ناقص ساخته شده توسط تیم بانکداری سرمایه گذاری داخلی BF است که به اطلاعات ممتاز دسترسی نداشت.” طرح بازسازی جدید تحت فارنهایت شامل استخراج، وام های شرکتی و سرمایه گذاری به ارزش تقریبی 1.4 میلیارد دلار و همچنین 450 میلیون دلار ارز دیجیتال مایع است.

BF همچنین مقایسه ای بین برنامه های نجات فارنهایت و طرح های انحلال BRIC به اشتراک گذاشت. کل بازیابی تحت انحلال منظم به 3519 میلیون دلار می رسد که از کل دارایی های فعلی 3417 میلیون دلار بیشتر است. این اختلاف با هزینه متغیر محاسبه می شود.

مقایسه طرح فارنهایت و باد BRIC منبع: توییتر

بازگشت به وام گیرندگان فردی تقریباً 339 میلیون دلار است. برآوردهای BF نشان می دهد که بازپرداخت برای هر دو گزینه حدود 65٪ است. این می تواند تا حدود 75٪ افزایش یابد، با فرض اینکه 10٪ درخواست ها بدون ادعا هستند. در حالی که 41.4 درصد از بهبود تحت طرح فارنهایت در حقوق صاحبان سهام بود، 58.6 درصد باقیمانده مربوط به ارزهای دیجیتال مایع بود، تنها 12.4 درصد از بهبود تحت انحلال منظم BRIC در سهام و 87.6 درصد باقی مانده در ارزهای دیجیتال مایع بود.

مرتبط با: درجه سانتیگراد بیش از 428000 stETH را به صف برداشت طولانی مدت Lido اضافه می کند.

دیکسون گفت که طلبکاران باید برای خروج از روند ورشکستگی قبل از پایان سال 2023 یا قبل از رسیدن قیمت BTC و ETH به سطح پیش‌بینی‌شده مبارزه کنند، و افزود که “ما باید سخت بجنگیم در صورت وقوع، برای جلوگیری از اختلافات دیگر.” . “

برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری، این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید.

مجله: تیفانی فونگ سلسیوس FTX و NY Post: Hall of Flame را به آتش کشید
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *