سلسیوس ورشکسته 24 میلیون دلار برای هزینه های قانونی فروش GK8 هزینه خواهد کرد


سلسیوس که GK8 را به قیمت 115 میلیون دلار در سال 2021 خرید، آن را به قیمت 25 میلیون دلار به فروش می رساند و 96 درصد از درآمد فروش خود را صرف هزینه های قانونی می کند.

شرکت ورشکسته وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس از دادگاه درخواست کرده است که درخواست خود را در مورد توزیع وجوه حاصل از فروش پلتفرم خودسرپرستی GK8 کاهش دهد.

بدهکاران شبکه سلسیوس در 17 ژوئیه پرونده ای را بایگانی کردند و اظهار داشتند که مالکان سری B با توافقی برای توزیع 25 میلیون دلار از درآمد حاصل از فروش GK8 موافقت کرده اند.

توافق بین بدهکاران، کمیته بستانکاران و ذینفعان دارای امتیاز سری B که رضایت اولیه داشتند.

طبق این سند، سهامداران پیشنهاد کردند 24 میلیون دلار برای هزینه های قانونی کنار بگذارند و یک میلیون دلار باقی مانده را بین مالکان توزیع کنند.

در این پرونده آمده است: “با توجه به این واقعیت که هدف اصلی تسویه حساب کاهش هزینه های اداری است، وام گیرندگان تخصیص پیشنهادی را پذیرفته اند و به حمایت از آنها ادامه می دهند که منافع متقابل را برای دارندگان رضایت اول سری B فراهم می کند.”

طبق سند دادگاه، توافقنامه حل و فصل از یک “میل متقابل” برای اجتناب از دعاوی پرهزینه و یک فرآیند طولانی تایید با افزایش متناظر در هزینه های حرفه ای ناشی شده است. یادداشت های بایگانی:

«تسویه حساب نه تنها ارزش فوق‌العاده‌ای را برای طلبکاران بدهکاران ایجاد می‌کند، بلکه به بدهکاران و همه طرف‌ها اطمینان بسیار ارزشمندی در آینده ارائه می‌کند. به دلایلی که در اینجا و در خواسته ذکر شده است، اعتراض باید از طرف دادگاه رد و به ترتیبی که در دادخواست خواسته شده است، اقدام شود.»

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سلسیوس در اواخر سال 2021 شرکت اسرائیلی خودران GK8 را به قیمت 115 میلیون دلار خریداری کرد. وام دهنده مشکل دار رمزنگاری به زودی مجبور شد GK8 را به عنوان بخشی از طرح بازسازی خود پس از سقوط سلسیوس در سال 2022 بفروشد.

مرتبط با: الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق سلسیوس گزارش شده است که بازداشت شده است

در اواخر سال 2022، شرکت سرمایه گذاری Galaxy Digital به رهبری مایک نووگراتز، برنده مناقصه خرید GK8 شد. به عنوان بخشی از این خرید، Galaxy دفتری در تل آویو و همچنین تیم GK8 متشکل از 40 متخصص، از جمله رمزنگاران و مهندسان بلاک چین، به دست آورد. در جولای 2023، GK8 میزبان نشستی با مدیران مالی در دفتر نیویورک بود.

این خبر در حالی منتشر شد که درجه سلسیوس در اواسط ژوئیه به تعدادی از مسائل حقوقی پرداخت. در 13 ژوئیه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی علیه سلسیوس تنظیم کرد که همراه با گزارش هایی مبنی بر دستگیری مدیر عامل سابق الکس ماشینسکی بود. کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده نیز در همان روز 4.7 میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرد.

ماشینسکی اتهامات گمراه کردن مشتریان و افزایش توکن CEL را رد کرد و متعاقبا با وثیقه 40 میلیون دلاری آزاد شد.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *