Cboe 5 ETF بیت کوین را مجدداً تنظیم می کند تا معاملات نظارتی Coinbase را در بر گیرد


توافقنامه های اشتراک نظارت، اقدامی است که توسط SEC در ماه مارس پیشنهاد شده است که می تواند از تقلب جلوگیری کرده و از سرمایه گذاران محافظت کند.

اپراتور صرافی Cboe Global Markets پنج برنامه کاربردی صندوق معامله شده بورس (ETF) بیت کوین (BTC) خود را تغییر داده است تا شامل یک توافقنامه اشتراک نگهداری (SSA) با کوین بیس شود.

در 11 ژوئیه، Cboe پرونده‌های موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را برای ETFهای Invesco، VanEck، WisdomTree، Fidelity و بودجه مشترک از ARK Invest و 21Shares اصلاح کرد.

Cboe گفت که برای ورود به SSAهای توافق شده در 21 ژوئن “به توافقی در مورد شرایط با Coinbase رسیده است”. بایگانی های اولیه برای ETF ها نشان داد که طرفین قبل از پیشنهاد بالقوه ETF منتظر هستند تا SSA را وارد کنند.

SSA ها تلاشی برای مطابقت با استانداردهای SEC با هدف جلوگیری از تقلب و محافظت از سرمایه گذاران هستند، همانطور که تنظیم کننده در 10 مارس بیان کرد:

“[An exchange needs] یک توافقنامه به اشتراک گذاری نگهداری جامع با یک بازار تنظیم شده قابل توجهی از دارایی های بیت کوین اساسی یا مرجع.

اپلیکیشن های Spot Bitcoin ETF اخیراً به کانون توجه صنعت تبدیل شده اند. برنامه های Fidelity، Invesco، Wisdom Tree و Valkyrie از شرکت مدیریت دارایی 10 تریلیون دلاری BlackRock پیروی می کنند که برای ETF برای تایید SEC ثبت نام کرده است.

مرتبط با: چرا تایید ETF بیت کوین مهم است؟

در 29 ژوئن، صرافی Nasdaq ایالات متحده، درخواست خود را برای فهرست کردن ETF BlackRock، که به طور مشابه شامل SSA با Coinbase است، بازگشایی کرد.

بر اساس گزارش Google Finance، بایگانی‌های Cboe باعث افزایش تقریباً 10 درصدی سهام Coinbase (COIN) در 11 ژوئن شد که بالاترین قیمت آن از 16 اوت است.

قیمت سهام Coinbase با آخرین تغییرات پرونده مربوط به SSA نزدیک به 10٪ افزایش یافته است. منبع: Google Finance

علیرغم مشارکت در برنامه های بیت کوین ETF، Coinbase در حال حاضر با SEC به دلیل ارائه ارزهای رمزنگاری شده که رگولاتور اوراق بهادار ثبت نشده در نظر می گیرد، در حال مبارزه با شکایت است.

مجله: آسیا اکسپرس: ETFهای کریپتو HK در آتش سوختند، Binance Maverick نسبت به هک FOMO و Poly هشدار داد


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *