کیف پول کاسا برای بهبود حریم خصوصی کاربران، سرویس ethereum vault pass را راه اندازی کرد


مدیر کلید خصوصی کاسا یک ویژگی انتقال تراکنش را راه‌اندازی کرده است تا به کاربران اتریوم در هنگام انجام تراکنش‌ها از خزانه‌های شخصی خود حریم خصوصی بیشتری ارائه دهد.

پلتفرم خود نگهبانی ارزهای دیجیتال کاسا عملکرد جدیدی را برای انبارهای اتریوم (ETH) که اخیراً راه اندازی شده است راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد برای حفظ حریم خصوصی بیشتر از طریق انتقال تراکنش انجام دهند.

کاسا در ژوئن 2023 یک سپرده گذاری اختصاصی اتریوم چند امضایی را به پیشنهاد اولیه نگهداری بیت کوین (BTC) خود اضافه کرد و به کاربران این امکان را می داد تا با حداکثر پنج کلید خصوصی، ضمانت دارایی های ETH را مدیریت کنند تا دارایی های خود را ایمن کنند.

به منظور ارائه حریم خصوصی تراکنش‌های بیشتر به کاربران ETH، کاسا مکانیزمی را معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد از کیف پول پرداخت ETH به عنوان ابزاری برای ایجاد و انجام معاملات در صندوق خود استفاده کنند.

مرتبط: مدافع خود ذخیره سازی بیت کوین توضیح می دهد که چرا رمپ ها در پذیرش مهم هستند

همانطور که این شرکت به کوین تلگراف توضیح داد، کاسا قبلاً از طریق Casa Relay داخلی خود به کاربران در تعاملات بین خزانه های ETH و بلاک چین اتریوم کمک کرده است.

این پل به کاربران اجازه می دهد تا ضمن پوشش هزینه های گاز، اقدامات خاصی از جمله توزیع قراردادها و ارسال تراکنش ها را انجام دهند. این شرکت بیان می‌کند که یکی از اخطارهای این عملکرد این است که آدرس‌های اتریوم کاربران مرتبط با Casa را می‌توان از طریق ابزارهای اسکن بلاک چین به صورت عمومی مشاهده کرد.

راه حل کاسا شامل استفاده از ETH Pay Wallet است، یک کیف پول جایگزین جدید با تک امضا که می تواند به عنوان دروازه ای برای تراکنش از صندوق استفاده شود. نیک نیومن، مدیر عامل کاسا به کوین تلگراف گفت که هزینه های گاز و تراکنش های ارسال شده از کیف پول پرداخت ETH با زنجیره کاسا مرتبط نخواهد بود.

نیومن اضافه کرد که این ویژگی به کاربران امکان سفارشی سازی را می دهد و قبل از انتشار مخزن ذخیره سازی ETH در حال توسعه است.

ما در توسعه Pay Wallet Relay فعال بودیم زیرا می‌دانستیم که برخی از اعضای پیشرفته‌تر ما از حریم خصوصی پیشرفته‌تر روی زنجیره لذت می‌برند در حالی که دیگران از راحتی ساده Casa Relay لذت می‌برند.»

نیومن همچنین تصریح کرد که ETH Pay Wallet ناشناس بودن مرتبط با ابزارهای مبهم موجود در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را برآورده نخواهد کرد:

این یک سرویس پنهان کاری نیست. تمام فعالیت های زنجیره مانند هر کیف پول قابل مشاهده خواهد بود. این فقط حلقه کاسا را ​​از زنجیره حذف می کند.”

این سرویس شامل مراحل اضافی در مقایسه با Casa Relay است و کاربران باید هزینه های گاز خود را با کیف پول پرداخت کنند. این مبادله حریم خصوصی بیشتری را برای کاربرانی که می‌خواهند از پیوند دادن آدرس‌های ETH زنجیره‌ای خود به Casa جلوگیری کنند، فراهم می‌کند.

مجله: فروپاشی NFT و منیت های هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته می شود


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *