Emurgo سرمایه گذاری خواهد کرد و 21 منطقه “از دست رفته” را در Cardano پر خواهد کرد: مدیر عامل Emurgo


بنیانگذار و مدیرعامل Emurgo، کن کوداما به کوین تلگراف گفت که آنها 21 منطقه را شناسایی کرده اند که کاردانو گم شده است اما در سایر بلاک چین ها در دسترس هستند.

به گفته موسس و مدیر عامل آن، هویت های غیرمتمرکز و راه حل های لایه 2 برخی از “شکاف هایی” هستند که تیم Emurgo در تلاش است تا کاردانو را پر کند.

اندرو فنتون، سردبیر مجله کوین تلگراف، با کن کوداما، بنیانگذار و مدیر عامل Emurgo، یکی از سه سازمانی که کاردانو را مدیریت می کند، صحبت کرد. کوداما در مورد تغییر رویکرد فعلی خود به یک مدل استودیوی مخاطره‌آمیز صحبت کرد تا 21 دسته را پر کند که معتقدند در مقایسه با سایر بلاک چین‌های پیشرو از کاردانو غایب هستند.

به گفته کوداما، دو رویکرد اساسی برای پر کردن شکاف ها وجود دارد. آنها یا خودشان راه حل ها را تولید می کنند یا سرمایه گذاری می کنند. او توضیح داد:

ما یا خودمان این 21 دسته را می سازیم یا سرمایه گذاری می کنیم. ما میزبان هکاتون ها هستیم یا برای تشویق سازندگان کاردانو به ساختن و پر کردن شکاف ها، کمک های مالی می دهیم. بنابراین این چیزی است که ما باید روی آن تمرکز کنیم و از جایی که امروز هستیم به یک مدل استودیوی مخاطره‌آمیز حرکت کنیم.»

اگرچه کوداما همه 21 دسته ای را که می خواست پر کند فهرست نکرد، مدیر برخی از آنها را برجسته کرد. این شامل هویت غیرمتمرکز (DID) و زنجیره های جانبی لایه 2 برای پذیرش سازمانی است.

به گفته مدیر اجرایی Emurgo، هویت غیرمتمرکز قطعه مهمی است که باید در پروتکل‌های بلاک چین گنجانده شود. ما نمی بینیم که بسیاری از برنامه های کاربردی DID بر روی Cardano ساخته شده اند. او گفت: «بنابراین این اولین شکاف یا شکاف اولیه است که باید پر کنیم.

کوداما خاطرنشان کرد که علاوه بر DID ها، آنها همچنین در نظر دارند محلول های لایه 2 را به مخلوط بیاورند، اگرچه کاردانو یک محلول مقیاس پذیر به نام Hydra دارد. مدیر اجرایی گفت که «اکوسیستم لایه-2 واقعاً پر جنب و جوشی در حال ساخت است» روی دیگر بلاک چین‌هایی که «آنها واقعاً در کاردانو نمی‌بینند». کوداما خاطرنشان کرد که این یکی از مواردی است که آنها برای بهبود اکوسیستم روی آن کار خواهند کرد.

علاوه بر هویت‌های غیرمتمرکز و راه‌حل‌های لایه 2، مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که آنها همچنین به دنبال جمع‌آوری‌های دانش صفر و مجموعه‌های خوش‌بینانه هستند. به گفته Kodama، آنها می خواهند روی این فناوری ها سرمایه گذاری کنند و همچنین یک هکاتون با این مضامین برگزار کردند.

مرتبط با: بهترین بلاک چین “وجود ندارد” – مدیر اجرایی بنیاد کاردانو

مدیر اجرایی تاکید کرد که در میان 21 دسته ای که آنها شناسایی کردند، یک “مسئله مبرم” مانع پذیرش وجود داشت: تجربه توسعه دهنده. مدیر متوجه شد که برای استقرار در Cardano، توسعه‌دهندگان باید زبان‌های برنامه‌نویسی Haskell و Plutus را درک کنند.

کوداما گفت که آشنایی توسعه دهندگان با این زبان ها “بسیار کم” بود، بنابراین آنها از Aiken، یک مجموعه ابزار و زبان برنامه نویسی جدید برای توسعه قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو پشتیبانی کردند.

“قابلیت کاربرد Aiken و سایر زبان های برنامه نویسی در افزایش تعداد سازندگانی که می توانند بر روی Cardano بسازند بسیار مهم است. ما آموزش کدنویسی را به سازندگان در Haskell و Plutus ارائه می دهیم. ما بیش از 2000 فارغ التحصیل شده ایم. اما این در واقع کافی نیست. “

مدیر اجرایی گفت که انتظارات زیادی از Aiken و سایر زبان های برنامه نویسی دارد که می توانند در Cardano ساخته شوند تا سازندگان بتوانند با استفاده از زبان های مختلف بر روی پلت فرم قراردادهای هوشمند بسازند.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *