Bybit به تعلیق خدمات در بریتانیا پس از “اخطار نهایی” از رگولاتور مالی


صرافی ارز دیجیتال Bybit که مقر آن در دبی است، گفت که خدمات خود را به ساکنان بریتانیا از اکتبر به دلیل “تغییرات قانونی” متوقف می کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، Bybit، در پاسخ به قوانین معلق اداره رفتار مالی این کشور (FCA) خدمات خود را به بریتانیا تعلیق کرده است.

در بیانیه خود در 22 سپتامبر، Bybit گفت که دیگر اجازه برنامه های حساب کاربری جدید را نمی دهد و خدمات را برای کسانی که در بریتانیا زندگی می کنند از اول اکتبر به حالت تعلیق در می آورد. این حرکت با تعلیق سپرده های جدید، قراردادهای جدید و تغییر موقعیت برای کاربران فعلی در 8 اکتبر به دنبال خواهد بود.

با توجه به اینکه اداره رفتار مالی بریتانیا قوانین جدیدی را در زمینه بازاریابی و ارتباطات کسب و کارهای ارز دیجیتال معرفی می کند. […] او گفت: «بای بیت تصمیم گرفته است که به طور فعال مقررات را پذیرفته و خدمات ما را در این بازار متوقف کند.

تاریخ خاتمه خدمات بای‌بیت با ضرب‌الاجل FCA برای بازاریابی شرکت‌های دارایی‌های رمزنگاری به کاربران در بریتانیا برای پیروی از قوانین خاصی با هدف اطمینان از رژیم‌های بازاریابی «روشن، منصفانه و غیر گمراه‌کننده» مصادف خواهد شد. FCA ابتدا قوانین را در ژوئن اعلام کرد و در 21 سپتامبر هشدار دیگری صادر کرد و به شرکت ها یادآور شد که مهلت 8 اکتبر و خطر تحریم های کیفری است.

مرتبط با: بریتانیا در حال بررسی ممنوعیت فراگیر تماس‌های سرد سرمایه‌گذاری کریپتو است

به گفته Bybit، تعلیق خدمات به شرکت این امکان را می دهد که تلاش ها و منابع خود را به روش هایی متمرکز کند که بتواند مقررات تعیین شده توسط مقامات بریتانیا را در آینده رعایت کند. FCA پیشنهاد می کند که برخی از شرکت ها ممکن است تا ژانویه 2024 مهلت داشته باشند تا قوانین بازاریابی را رعایت کنند، اما آنها به تأیید قبلی از تنظیم کننده نیاز دارند.

Bybit با استناد به “تحولات نظارتی” در آن زمان، توقف خدمات مشابهی را در کانادا در ماه مه اعلام کرد. با این حال، این شرکت به بازارهای جدیدی از جمله قزاقستان گسترش یافته است، جایی که در ماه مه تأییدیه اصولی برای فعالیت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نگهداری رمزارز را دریافت کرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید