Bybit “TradeGPT” مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تجزیه و تحلیل بازار و پرسش و پاسخ مبتنی بر داده راه اندازی کرد.


صرافی ارزهای دیجیتال Bybit یک دستیار تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی رایگان منتشر کرده است که بینش هایی را از داده های بازار این پلتفرم ارائه می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، Bybit، ابزار معاملاتی مبتنی بر زبان را توسعه داده است که از هوش مصنوعی برای ایجاد بینش تجاری و پاسخ به سوالات فنی از داده های بازار استفاده می کند.

TradeGPT به عنوان یک ابزار آموزشی مبتنی بر هوش مصنوعی راه اندازی شده است که از قابلیت تولیدی مدل زبان گسترده ChatGPT و ToolsGPT داخلی Bybit برای ارائه تجزیه و تحلیل بازار در زمان واقعی و پاسخ به سؤالات کاربران به چندین زبان استفاده می کند.

اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، توانایی TradeGPT را برای ارائه استراتژی های بازار و محصولات برای استراتژی های مورد بحث کاربر برجسته کرد.

Bybit قبلا ToolsGPT را در ژوئن 2023 راه اندازی کرده بود. این پلتفرم همچنین قابلیت‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی ChatGPT را با داده‌های بازار Bybit یکپارچه می‌کند تا تحلیل‌های فنی، تحلیل تامین مالی و پیش‌بینی‌های مدل را اجرا کند.

مرتبط: مدیرعامل می گوید مجوز MVP Bybit در دبی “بسیار محدود” است

Bybit تنها صرافی ارز دیجیتال نیست که با استفاده از ChatGPT اطلاعات منحصر به فردی در مورد قیمت توکن ها، حرکات بازار و پروژه ها در اختیار کاربران قرار می دهد.

Crypto.com دستیار کاربر مجهز به ChatGPT خود را به نام Amy در می 2023 راه اندازی کرد. بایننس همچنین ربات چت OpenAI را در پلتفرم آکادمی بایننس ادغام کرده است تا پاسخ هایی را از پایگاه داده مقالات و اطلاعات در مورد اکوسیستم گسترده Web3 ایجاد کند.

OKX صرافی دیگری است که پتانسیل هوش مصنوعی را پس از ادغام ابزارهای هوش مصنوعی EndoTech برای تجزیه و تحلیل نوسانات بازار و فرصت های معاملاتی بررسی می کند. آزمایشگاه Solana همچنین یک افزونه مبتنی بر ChatGPT راه‌اندازی کرده است که به مدل زبان اصلی اجازه می‌دهد موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن‌های خاص Solana را منتقل کند و توکن‌های تغییرناپذیر را معامله کند.

راه اندازی این ابزارهای هوش مصنوعی به لطف ارائه خدمات وام دهی توسط Bybit به کاربران خود و پرداخت سود روی ارزهای رمزنگاری شده در صرافی صورت گرفت. همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، Bybit یکی از معدود صرافی هایی است که این سرویس را ارائه می دهد.

ثابت شده است که هوش مصنوعی کاتالیزوری برای نوآوری در بسیاری از صنایع است. TinyTap، یکی از زیرمجموعه‌های Animoca Brands، نمونه‌ای از پلتفرمی است که از هوش مصنوعی برای ایجاد بازی‌های آموزشی و توکن‌های غیرقابل تغییر (NFT) بر اساس درخواست‌های کاربر استفاده می‌کند.

در همین حال، Iris Energy که در فهرست NASDAQ قرار دارد، اعلام کرد که 10 میلیون دلار برای به دست آوردن 248 پردازنده گرافیکی H100 Tensor Core انویدیا برای کشف فرصت‌های مولد هوش مصنوعی در مراکز داده سرمایه‌گذاری کرده است.

این سازنده تراشه و سخت افزار نتایج بی سابقه سه ماهه دوم سال 2023 را پس از رونق علاقه به ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ChatGPT اعلام کرده است.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *