مدل های قیمت بیت کوین به هدف ۱۳۰ هزار دلاری پس از نصف شدن بیت کوین در سال ۲۰۲۴ اشاره می کنند


مدل‌ها نشان می‌دهند که بیت‌کوین پس از نصف شدن در آوریل 2024، قیمت فعلی بیت‌کوین خود را دو برابر خواهد کرد و به بالاترین حد تاریخ خود خواهد رسید.

بسیاری از مدل های تحلیلی نشان می دهند که بیت کوین (BTC) تا پایان سال 2025 به 128000 دلار یا بیشتر خواهد رسید.

در حال نصب آخرین نسخه پیش بینی قیمت بیت کوین تاجر و تحلیلگر محبوب CryptoCon هدف دو ساله X را در حدود 130000 دلار در 17 اکتبر تعیین کرد.

پیش بینی های چندگانه قیمت بیت کوین به 130000 دلار در سال 2025 نزدیک می شود

فعالان بازار بیت کوین در مورد اینکه رفتار قیمت بیت کوین چگونه به نصف شدن یارانه بلوکی در سال آینده پاسخ خواهد داد، اختلاف نظر دارند، اما نقشه راه بلندمدت کریپتوکون قطعا صعودی است.

در به‌روزرسانی مدل‌های مختلف که چرخه‌های قیمت بیت‌کوین و بالا و پایین‌های آن را نشان می‌دهد، این تحلیل‌گر بار دیگر تاکید کرد که منطقه حدود 130000 دلار به سرعت در حال تبدیل شدن به یک آهنربا است.

او خلاصه می‌کند: «اخیراً تلاش‌های زیادی در چرخه بیت‌کوین انجام داده‌ام و تقریباً همان قیمت را می‌بینم… 130 هزار».

نمودار همراه، قله‌های به اصطلاح «اوایل» را در هر چرخه قیمت، و همچنین بالای چرخه واقعی را که بالاترین قیمت تاریخ را تشکیل می‌داد، برجسته می‌کند.

CryptoCon نشان داد که اولین پیک ها به طور متوسط ​​در سه هفته در دو طرف 9 جولای رخ می دهد. بالاترین رکورد جدید تاریخ سه هفته از 28 نوامبر است. این یک پدیده محبوب است که Cointelegraph ماه گذشته در مورد آن گزارش داد.

زمان وقوع این رویدادها از ترسیم خطوط روند مورب ساده از اولین پیک اولیه ناشی می شود.

پست X ادامه داد: “انجام این کار دقیقا بالاترین قیمت دو چرخه گذشته را پیدا می کند و همراه با روند ما از آخرین چرخه قیمتی در حدود 138 هزار تومان به ما می دهد.”

“من برای قیمت های پایین آماده هستم، اما ستاره ها برای بیت کوین در این چرخه 130 هزار تومان همسو می شوند!”

داده های مدل قیمت BTC. منبع: CryptoCon/X

بر اساس زمان‌بندی مدل، سال 2025 باید سالی باشد که اوج بعدی رخ می‌دهد، یعنی چیزی کمتر از دو برابر رکورد فعلی ثبت شده در سال 2021.

“تاریخ با خرس ها طرف است”

در همین حال، چرخه های نصف کردن چهار ساله راهنمای بسیاری از مفسران معروف بازار بیت کوین است.

مطالب مرتبط: استخراج بیت کوین سخت تر از همیشه است – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

در میان آنها معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital است. او همچنان تاکید می‌کند که سال قبل از نصف شدن سال 2023، می‌تواند قبل از اینکه بازار صعودی قدرت کامل پیدا کند، کاهش‌های محلی جدیدی را به همراه داشته باشد.

او قبلاً هشدار داده بود که بالاترین سطح 32000 دلاری که در اوایل سال جاری مشاهده شد، می‌تواند باعث ایجاد ساختاری دوگانه شود که می‌تواند به کاهش بعدی قیمت BTC کمک کند.

یکی از جدیدترین خواننده.

تنها سوال این است: آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟ یا سال 2023 چیزی کاملا متفاوت ایجاد می کند؟ من یک گاو نر کلان هستم، اما تاریخ به نفع خرس ها است.

Rect Capital اضافی او گفت که هر سطح پایینی جدید “باید به عنوان یک فرصت انباشت مجدد در نظر گرفته شود.”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید