قیمت بیت کوین 6 درصد افزایش می یابد زیرا بیت کوین برای حمایت 28 هزار دلاری «بحرانی» می جنگد


بنیانگذاران Glassnode می گویند که بیت کوین در یک “نقطه عطف بحرانی” قرار دارد زیرا قیمت BTC از مرز 28000 دلار عبور می کند.

تجزیه و تحلیل می گوید شکستن بیت کوین (BTC) به ارزش 28000 دلار به یک روند صعودی اشاره می کند، اما بازیابی کامل آن مهم است.

یکی x پست Yann Allemann و Jan Happel، بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، 28000 دلار را به عنوان یک نقطه عطف برای قیمت BTC در 17 اکتبر توصیف کردند.

Glassnode: «مراقب باش» با 28000 دلار

این ارز دیجیتال توانسته است برخی از بزرگترین دستاوردهای خود را پس از افزایشی که بیت کوین را برای اولین بار از آگوست به 30000 دلار رساند، حفظ کند.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، در زمان نگارش این مقاله، BTC/USD بالای 28500 دلار است. از زمان افتتاح هفتگی هنوز حدود 6 درصد افزایش یافته است.

برای آلمان و هاپل، این دو اکنون در یک دوراهی تعیین کننده قرار دارند.

در بخشی از نظرات او آمده است: «بازار کریپتو به توانایی بیت‌کوین در نقض و حفظ ارزش آن در شمال ۲۸ هزار دلار بستگی دارد.

28000 دلار از زمانی که بیت کوین برای اولین بار در اوایل سال 2021 وارد شد، یک میدان جنگ بوده است، زیرا نقدینگی به طور سنتی آن را در بر می گیرد زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل روند بلندمدت تلاش می کنند.

داده‌های مجموعه معاملاتی DecenTrader، در میان دیگران، تأیید می‌کند که وضعیت موجود علی‌رغم تغییرات اخیر قیمت بیت‌کوین باقی می‌ماند. 28000 دلار در منطقه ای بین پوزیشن های بلند و کوتاه بزرگ با اهرم های متفاوت قرار دارد.

داده های نقدینگی بیت کوین منبع: DecenTrader

در حالی که این نقطه عطف مهم بلافاصله در معاملات آتی به دست آمد، قیمت بازار نقدی اوایل امروز به 27.98 هزار دلار افزایش یافت. آلمان و هاپل افزودند: «روشن است که این قیمت در طرح بزرگ‌تر چقدر مهم است.

«حرکات سریع و این آستانه‌های قیمتی فقط مربوط به اعداد نیستند. آنها احساسات سرمایه گذار و پویایی بازار را بیان می کنند. مراقب سطح 28k باشید.”

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: TradingView

مسیر نصف شدن بیت کوین در حال بحث است

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، پیش‌بینی‌های آینده قبل و بعد از نصف شدن یارانه بلوک بعدی بیت کوین در آوریل 2024 به طور قابل توجهی متفاوت است.

مطالب مرتبط: استخراج بیت کوین سخت تر از همیشه است – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

در مصاحبه ای در ماه گذشته، یکی از بنیانگذاران DecenTrader، Filbfilb پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در سه ماهه چهارم افزایش می یابد و احتمالاً در طول نصف شدن به 46000 دلار می رسد.

اما برخی از فعالان شناخته شده بازار همچنان ریسک گریز هستند. در میان آن‌ها، معامله‌گر محبوب کریپتو تونی و دیگران شرط می‌بندند که پایین‌ترین قیمت نهایی محلی قبل از نصف شدن به 20000 دلار بازگردد.

او گفت: “خیلی ها ممکن است همین الان فریاد بزنند که طولانی شده اند و این حرکت را گرفته اند، اما اگر شما از مقاومت در اینجا سود نمی برید، کار اشتباهی انجام می دهید.” گفت درباره افزایش اخیر مشترکین X.

شخصاً تا زمانی که این سطح 28500 دلاری را به حمایت تبدیل نکنیم زیاد دوام نمی‌آورم.»

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید