در حالی که فدرال رزرو منتظر سخنرانی پاول است، قیمت بیت کوین «بسیار ناخوشایند» به 28.6 هزار دلار رسید.


بیت کوین ممکن است شاهد حرکتی “بسیار نامطلوب” از سوی پاول باشد، زیرا بازده اوراق قرضه بالاتر ایالات متحده باعث ایجاد هیجان می شود و قیمت بیت کوین از 28600 دلار فراتر می رود.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاحیه وال استریت در 19 اکتبر قبل از سخنرانی مهم در مورد سیاست اقتصادی ایالات متحده، فشار را بالای 28500 دلار حفظ کرد.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

لپارد: پاول ممکن است “بسیار بدجنس” باشد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین قبل از اظهارنظر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، تقویت شده است.

پاول که روز پنجشنبه ساعت 12 صبح به وقت شرقی در باشگاه اقتصادی نیویورک سخنرانی خواهد کرد، با یک سناریوی کلان اقتصادی پیچیده با بازده اوراق قرضه ده ساله ایالات متحده در بالاترین سطح خود از سال 2007 مواجه است.

با وجود شبح بحران مالی جهانی در سال 2008 در رادار فعالان بازار، این که لحن پاول تا چه حد کبوترانه یا شاهینی خواهد بود، بحث اصلی بود.

لارنس «لری» لپارد، استاد مدیریت دارایی، می‌گوید: «آنها نمی‌توانند اجازه بدهند که خرابی اوراق قرضه ادامه پیدا کند. گفت X مشترک در روز.

«پیش‌بینی: پاول در آستانه گفتن یا انجام دادن حرف‌های غیرطبیعی است که باعث افزایش شدید در بازار خزانه‌داری ایالات متحده شود.»

پیش از این تصور می شد که فدرال رزرو به دنبال فشارهای داده های مختلف که نشان می دهد تورم بالاتر از انتظارات است، در حال برنامه ریزی برای نرخ های بهره بلندمدت بالاتر است.

طبق آخرین داده‌های FedWatch Tool گروه CME، در جلسه بعدی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در 1 نوامبر، هنوز 88 درصد احتمال وجود دارد که نرخ بهره در سطح فعلی باقی بماند. در مقابل، احتمال افزایش نرخ بهره تنها 11 درصد بود. راه رفتن.

نمودار احتمالات نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

محمد الاریان، اقتصاددان، در سخنرانی در قسمت “جعبه Squawk” CNBC پیشنهاد کرد که نرخ ها نباید دوباره افزایش یابد، که نتیجه سودمندتری برای دارایی های پرخطر از جمله ارزهای دیجیتال است.

وی درباره محتوای سخنرانی پاول گفت: پیامی که باید در حال حاضر داده شود این است: فدرال رزرو تمام شد، ما تمام شدیم.

«این باید پیام باشد. نمی دانم می دهد یا نه.»

سرمایه گذاران بیت کوین مراقب دیوارهای نقدینگی هستند

در همین حال، حرکات قیمت BTC در ابرهای نقدینگی محبوس ماند و در نتیجه نوسانات کاهش یافت.

مطالب مرتبط: پنهان کردن سخت است: سرمایه گذاران بلندمدت بیت کوین برای اولین بار مالک بیش از 76 درصد کل بیت کوین هستند.

داده ها شاخص‌های مواد، از منبع ردیابی زنجیره‌ای، تأیید کردند که تصویر در دفتر سفارش بایننس یکسان باقی می‌ماند و سطوح حمایت و مقاومت عمده بدون تغییر به دنبال نوسانات آغاز شده هفته باقی می‌ماند.

داده های دفتر سفارش BTC/USD برای Binance. منبع: شاخص های اولویت/X

بنابراین، معامله گران چشمان خود را برای عبور از خطوط متمایزتر به دور از قیمت نقدی باز نگه داشتند. در میان آنها Crypto Tony بود که به ترتیب 28000 دلار و 29000 دلار را مشخص کرد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش می دهد، خطوط روند کلیدی اکنون بر چشم انداز صعودی بیت کوین در آینده تاثیر می گذارد و حمایت خریدار همچنان ادامه دارد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید