با رسیدن عرضه دلالان بیت کوین به پایین ترین حد در 12 سال اخیر، قیمت بیت کوین 26.5 هزار دلار عقب است


در حالی که حرکت قیمت بیت کوین در محدوده ثابت باقی می ماند، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ترکیب کلی سرمایه گذار بیت کوین در حال تغییر است.

بیت کوین (BTC) در بسته شدن هفتگی خود در 24 سپتامبر با ادامه “انباشتگی” در بازار سهام در 26500 دلار باقی ماند.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل: قیمت BTC “آماده حرکت نیست”

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که ثبات قیمت بیت کوین در آخر هفته ثابت بود.

بیت کوین به خوبی به هفته معاملات وال استریت پایان داد و کاتالیزورهای نوسانات کلان اقتصاد ایالات متحده را نیز تحت تأثیر قرار داد.

در حالی که از آن زمان تاکنون سرنخ های کمی پیدا شده است، معامله گر و تحلیلگر محبوب Credible Crypto شاهد افزایش آهسته به سمت تغییر روند در دفتر سفارش بایننس بود.

به نظر می رسد که ما هنوز برای اقدام آماده نیستیم.» خلاصه شده است به X مشترک در روز.

در همین حال، دو بلوک مناقصه دیگر پر شده است. انباشت ادامه دارد. شاید آخر هفته آهسته ای داشته باشیم و از دوشنبه شاهد حرکتی باشیم. ببینیم فردا چه می شود.»

داده های دفتر سفارش BTC/USD برای نمودار حاشیه نویسی Binance. منبع: Trusted Crypto/X

روز دیگر، تاجر همکار اسکیو امیدوار بود در تعطیلی هفتگی “شکار نقدینگی” انجام شود، اما در زمان نوشتن این مقاله هنوز این اتفاق نیفتاده بود.

با مشاهده افزایش نقدینگی مظنه به سمت قیمت های لحظه ای، کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع ردیابی مواد شاخص، متوجه تغییرات ظریف تری در دفتر سفارش شد.

مالک کوتاه مدت بیت کوین به “گرد و غبار ریز” تبدیل شد

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر محبوب CryptoCon با ردیابی فعالان فعال بازار بیت‌کوین به انقراض گسترده دلالان اشاره کرد.

مطالب مرتبط: سفته بازان بیت کوین اکنون دارای کمترین بیت کوین از زمان بالاترین قیمت ۶۹ هزار دلاری هستند

دارندگان کوتاه مدت (STHs)، که متشکل از سرمایه گذاران بیت کوین هستند که سکه های خود را به مدت 155 روز یا کمتر نگه داشته اند، اکنون کمتر از هر نقطه ای در بیش از یک دهه گذشته، کمتر از عرضه بیت کوین موجود را کنترل می کنند.

CryptoCon با برجسته کردن داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، دارایی های STH را به عنوان “گرد و غبار ریز” توصیف کرد.

به عبارت دیگر، دارندگان بیت کوین قدرتمندتر از همیشه هستند! بخشی از نظر اضافه شد.

پیش از این، Cointelegraph در مورد ضررهای ضمنی که سرمایه گذاران STH باقی مانده در حال حاضر متحمل شده اند، گزارش داده بود.

نمودار مشروح عرضه دارنده کوتاه مدت BTC. منبع: CryptoCon/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید