صرافی BTC کانادا با بزرگترین سیستم پرداخت فیات کاستاریکا شریک است


Bull Bitcoin با SINPE Movil، سیستم پرداخت فیات اصلی کاستاریکا، و Bitcoin Jungle، یک راه حل محلی برای کیف پول ارزهای دیجیتال شریک است.

Bull Bitcoin، یک صرافی غیر محرمانه فقط بیت‌کوین که دفتر مرکزی آن در کانادا است، با SINPE Movil، سیستم پرداخت فیات اصلی کاستاریکا، و Bitcoin Jungle، یک راه‌حل محلی برای کیف پول ارزهای دیجیتال، همکاری کرده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی بول بیت کوین در 14 سپتامبر، هم شهروندان کاستاریکا و هم “خارجی ها” می توانند ارز محلی Colones را به بیت کوین (یا بالعکس) تبدیل کنند. بول بیت کوین همچنین امکان تبدیل به و از حساب های بانکی (IBAN) در کلون و دلار را از طریق نقل و انتقالات بانکی معمولی فراهم می کند.

این صرافی از طریق کیف پول بیت کوین جنگل کار خواهد کرد و کاربران با ارسال پول فیات خود به بیت کوین از طریق SINPE Movil و دریافت بیت کوین به حساب بیت کوین جنگل خود، بیت کوین را خریداری خواهند کرد. همانطور که بول بیت کوین تاکید می کند، این امکان را برای بازرگانان فراهم می کند تا به سرعت و به طور موثر بیت کوین های خود را با ارز فیات «پول نقد» کنند و اعتماد آنها را در پذیرش پرداخت های بیت کوین افزایش دهد.

مرتبط با: سوئیفت 3 بانک مرکزی را در تست بتای قابلیت همکاری CBDC ثبت نام می کند و جعبه ایمنی را گسترش می دهد

طبق شرایط این شرکت، ورود به بازار کاستاریکا “رسما آغاز کننده” گسترش بین المللی است. طی 12 ماه آینده، بول بیت کوین قصد دارد پس از «حدود 10 سال در دسترس بودن انحصاری در کانادا و ارائه خدمات به بازار 35 میلیون نفری» به «بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان» دسترسی پیدا کند.

کاستاریکا یکی از کشورهای آمریکای لاتین است که تحت پوشش محصول اخیر بایننس “ارسال نقدی” قرار گرفته است. در ماه آگوست، بزرگترین صرافی رمزارز جهان راه‌اندازی راه‌حل پرداخت ارز دیجیتال به بانک را برای این منطقه اعلام کرد. کاربران هندوراس، گواتمالا، کاستاریکا، پاراگوئه، جمهوری دومینیکن، پاناما و مکزیک می‌توانند از طریق Binance Pay برای دریافت‌کنندگان دارای حساب‌های بانکی در کلمبیا و آرژانتین پول ارسال کنند.

مجله: تصادف NFT و ایگوهای هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی حضور دارند


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *