رگولاتور اوراق بهادار برزیل قصد دارد در سال 2024 توکن‌سازی را انجام دهد


دانیل مائدا CVM برزیل در هفته نوآوری ریو گفت که رگولاتور قصد دارد یک سندباکس نظارتی را برای موارد استفاده توکن‌سازی، احتمالاً از سال 2024 بررسی کند.

Comissao de Valores Mobiliários (CVM) برزیل قصد دارد دومین برنامه سندباکس نظارتی را در سال 2024 راه اندازی کند.

در سخنرانی در هفته نوآوری ریو در 4 اکتبر، رئیس نظارت بر سرمایه گذاران نهادی CVM، دانیل مائدا، گفت که رگولاتور به طور بالقوه از سال 2024 یک سندباکس نظارتی برای موارد استفاده از توکن‌سازی را بررسی خواهد کرد. به گفته مائدا، تلاش‌های تنظیم‌کننده راه‌اندازی دومین سندباکس به دنبال تجربیات مثبتی است که حدود 36 میلیون دلار دارایی را توکن کرد.

مائدا به کوین تلگراف برزیل گفت: «ما موارد خاصی را تعریف نمی کنیم زیرا می خواهیم نوآوری بدون محدودیت قبلی به CVM برسد. با این حال، برخی از زمینه‌های کاربردی توکنیزاسیون قطعا توجه ما را به خود جلب می‌کند. به عنوان مثال، تجارت کشاورزی و [Environmental, Social, and Governance]”

سرپرست افزود که CVM قصد دارد منتظر اجرای تغییرات مربوط به بازار کریپتو برزیل، از جمله ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور Drex باشد. به گفته مائدا، هم رگولاتور اوراق بهادار و هم بانک مرکزی باید تحولات در فضای دارایی دیجیتال و همچنین نحوه رسیدگی سایر کشورها به مقررات را در نظر بگیرند.

مائده گفت: “من برای[SEC ایالات متحده]احترام زیادی قائل هستم و فکر نمی کنم این جای من باشد که موضع آنها را درست یا غلط اعلام کنم. آنچه می توانم بگویم این است که ما به عنوان CVMolar مزایای زیادی از تقویت دیده ایم. فرآیندهای موجود در این بازار، و همچنین افزایش دموکراتیک کردن سرمایه‌گذاری‌ها، که ارزش‌هایی هستند که توسط کمیسیون سرمایه‌گذار از طریق توکن‌سازی حمل می‌شوند.[AmerikaBirleşikDevletleriSEC}’ebüyüksaygımvarveonlarınduruşunudoğruyadayanlışolarakbelirtmeninbanadüşmediğinidüşünüyorum”dedi“SöyleyebileceğimşeyşukiCVMolarakbupazardasüreçlerigüçlendirmeninbirçokfaydasınıgördükTokenizasyonsayesindeyatırımcıkomisyonuntaşıdığıdeğerlerolanyatırımlarındemokratikleşmesiniartırmanınyanısıraşeffaflıkvedahadüşükmaliyetlereldeediyor”[UnitedStatesSEC}andIdon’tthinkit’suptometopointouttheirstanceasrightorwrong”saidMaeda“WhatIcansayisthatweatCVMsawmanybenefitsinthismarkettoleverageprocessesThroughtokenizationtheinvestorgainsintransparencyandlowercostsinadditiontoincreasingthedemocratizationofinvestmentswhicharevalues​​thatthecommissioncarries”

مرتبط با: بانک برزیلی BTG Pactual کارگزاری دوستدار بیت کوین Orama را به قیمت 99 میلیون دلار خریداری کرد

بانک مرکزی برزیل در ماه اکتبر در بحبوحه افزایش قابل توجه پذیرش ارزهای دیجیتال در این کشور، مقررات سختگیرانه تر را اعلام کرد. فرماندار Campos Neto به طور خاص به ارتباط بین استفاده از رمزنگاری و فرار مالیاتی یا فعالیت های غیرقانونی اشاره کرد.

رئیس جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، قانون چارچوبی را در ژوئن امضا کرد که نقش های متفاوتی را که بانک مرکزی این کشور و CVM در تنظیم دارایی های دیجیتال خواهند داشت، مشخص می کند. در ماه نوامبر، برزیل قصد دارد برنامه ای را راه اندازی کند که اسناد هویتی را از طریق یک بلاک چین خصوصی به عنوان بخشی از تلاش برای محافظت از داده های شخصی و جلوگیری از تقلب صادر می کند.

مجله: 6 سوال از ترانسفرو به تیاگو سزار


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید