BlockFi از ورشکستگی بیرون می آید و برداشت کیف پول را راه اندازی می کند


BlockFi اعلام کرد که به کاربران آمریکایی و بین المللی اجازه می دهد درخواست های خروج را ارسال کنند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتو BlockFi از ورشکستگی خارج شده و آماده است تا برخی از طلبکاران خود را بازپرداخت کند، طبق یک پست وبلاگ در ۲۴ اکتبر. در این پست اشاره شد که برداشت‌ها «در حال حاضر برای تقریباً همه مشتریان کیف پول در دسترس است» و خاطرنشان کرد که حساب بهره Blockfi (BIA) و مشتریان وام می‌توانند در اوایل سال 2024 برخی از دارایی‌ها را برداشت کنند.

بر اساس این پست، ظهور BlockFi از ورشکستگی به این معنی است که اکنون ممکن است سعی کند دارایی های شرکت های دیگری را که معتقد است به آن بدهکار هستند، پس بگیرد. این شامل پلتفرم های رمزنگاری ورشکسته مانند Three Arrows Capital (همچنین به عنوان “3AC” شناخته می شود) و FTX می شود. این شرکت همچنین می‌تواند به توزیع دارایی‌ها بین طلبکاران خود و رسیدگی به مطالبات خود ادامه دهد.

این تیم به مشتریان Wallet با دارایی در BlockFi دستور داد تا وارد برنامه شده و درخواست برداشت را ارسال کنند، که به تیم اجازه می‌دهد برداشت را پردازش کند. در مورد مشتریان BIA و Credit، BlockFi گفت که طبق برنامه ورشکستگی خود برای توزیع اولیه آماده می شود. آنها انتظار دارند اولین استقرار در اوایل سال 2024 باشد. پس از این مرحله توزیع‌های بیشتری انجام خواهد شد، اما میزان وجوه توزیع شده به موفقیت BlockFi در پرونده ورشکستگی FTX، در میان عوامل دیگر بستگی دارد.

مرتبط با: وام دهنده کریپتو BlockFi برای طرح بازپرداخت به مشتریان تأییدیه دادگاه را دریافت می کند

BlockFi یک پلتفرم وام دهی رمزنگاری بود که اولین بار با سقوط استیبل کوین Terra در اواسط سال 2022 با مشکلات نقدینگی مواجه شد. در آن زمان، FTX با یک خط اعتباری 400 میلیون دلاری این پلتفرم را نجات داد. سپس FTX در ماه نوامبر ورشکست شد و BlockFi را نیز از بین برد. در 17 آگوست، دادگاهی در ایالات متحده حکم داد که BlockFi مجاز به بازپرداخت وجه مشتریان کیف پول مستقر در ایالات متحده است زیرا طرح آن برای تعطیل کردن شرکت و بازپرداخت طلبکاران توسط دادگاه ورشکستگی تایید شده بود. با این حال، دادگاه در آن زمان اجازه خروج مشتریان آمریکایی را نداد. سؤالات متداول فعلی برداشت BlockFi Wallet شامل به‌روزرسانی است که نشان می‌دهد کاربران بین‌المللی اکنون مجاز به برداشت وجه هستند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید