پلت فرم بازی بلاک چین برنامه NFT قابل بازپرداخت ایجاد می کند


مدیر عامل Spielworks، آدریان کریون، گفت که NFTها همچنین به بازیکنان بازی‌های Dungeon Worlds قدرت استخراج و کاهش مواد را ارائه می‌دهند.

استارت‌آپ بازی‌های بلاک‌چین Spielworks با پلتفرم Web3 Mycelium Network همکاری کرده است تا برنامه‌ای را راه‌اندازی کند که بازپرداخت کامل را برای خریدهای توکن غیرمالی (NFT) فراهم می‌کند.

در اطلاعیه ای که در کوین تلگراف ارسال شد، این تیم توضیح داد که کاربرانی که NFT هایی به نام «بازگشت» تحت این برنامه دریافت می کنند، واجد شرایط بازپرداخت کامل سکه USD (USDC) هستند. این پروژه همچنین به کاربران این امکان را می دهد که این سری جدید NFT را در Dungeon Master Spielworks قرار دهند و آنها را با استفاده از USDC از طریق یک مکانیسم منتاژ جداگانه خریداری کنند.

از طریق این مشارکت، Spielworks از شبکه Mycelium برای پشتیبانی از خرید USDC استفاده خواهد کرد. به عنوان بخشی از فرآیند چاپ، USDC به یک استخر وام غیرمتمرکز مالی (DeFi) در پروتکل Aave منتقل خواهد شد.

این تیم گفت سود به دست آمده در استخر وام برای خرید مجدد توکن اسپیل ورک برای کمک به جامعه آنها استفاده خواهد شد. بخشی از عواید نیز برای کمک به انجمن حفاظت از Wombat استرالیا اهدا خواهد شد.

تصاویر NFTهای قابل استرداد “بازخرید”. منبع: Spielworks

به گفته آدریان کریون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Spielworks، NFT ها در بازی های Dungeon Worlds نیز کاربرد خواهند داشت. آنها قدرت استخراج و کاهش مواد را برای بازیکنان خود فراهم می کنند.

مرتبط با: وام گیرنده DeFi از NFT با پشتوانه ساعت لوکس به عنوان وثیقه برای وام استفاده می کند

کریون در پاسخ به این سوال که آیا NFT ها به طور کامل توسط USDC پشتیبانی خواهند شد، به Cointelegraph گفت: “آنها به خودی خود “پشتیبانی” نمی شوند.

کریون همچنین توضیح داد که افراد می توانند با کلیک بر روی دکمه بازپرداخت برای بازگرداندن NFT خود به صفحه چاپ مراجعه کنند. پس از آن، امضای تراکنش برای تایید انتقال NFT به قرارداد هوشمند باز می شود و به طور خودکار مبلغ بازپرداخت را از استخرهای صندوق دریافت می کند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: Web3 Gamer: شایعات کریپتو GTA 6، Dr Who/Sandbox، بررسی NFT توریست تایلندی


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *