نماینده Emmer: بلاک چین می تواند هوش مصنوعی را تأیید کند زیرا رمزارزها پیروزی های دادگاه را افزایش می دهند


نماینده ایالات متحده، تام ایمر، به حاضران در Permissionless II گفت که همه چیز در کریپتو رو به جلو است و زمان آن رسیده که داستان را بر نوآوری متمرکز کنیم.

در کنفرانس Permissionless II در 11 سپتامبر، نماینده کنگره تام ایمر پیشنهاد کرد که بلاک چین می تواند برای تأیید حقایق تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده شود. او گفت که این به خوبی با سایر پیشرفت‌هایی که در سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده دیده می‌شود، هماهنگ است.

ایمر با احتیاط شروع به صحبت کرد و گفت که پیروزی های اخیر ریپل و گری اسکیل در دادگاه هنوز قابل تجدید نظر است. اما تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده «شاید […] سهمی را در قلب دولت اداری هدایت کنید.»

Emmer ظاهراً به پرونده Loper Bright Enterprises علیه Raimondo در سال 1984 اشاره می کرد، چالشی با دکترین Chevron Deference که معتقد بود در مواردی که قانون نامشخص است، دادگاه باید به یک سازمان دولتی مراجعه کند.

مطالب مرتبط: نماینده تام ایمر از اصلاحیه حمایت می کند که نظارت SEC بر رمزارزها را محدود می کند

ایمر گفت آنچه صنعت کریپتو در کنگره به آن نیاز دارد این است که “آگاهی صنعت را افزایش دهد، اما سپس راه حلی ارائه دهد.” اضافه:

“شما اعضای بیشتری از کنگره دارید که بیشتر از هر زمان دیگری خودآموز هستند، اما ما هنوز کاملاً به آنجا نرسیده ایم.”

تغییر در روایت لازم است. ایمر گفت: “من به این جمعیت پیشنهاد می کنم که این کار را از طریق هوش مصنوعی شروع کنیم.” کنگره در حال برافراشتن پرچم‌های قرمز در مورد تعیین اینکه «چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست است» برافراشته است. با این حال:

“چه اتفاقی افتاد؟ فناوری در دارایی های دیجیتال احراز هویت است.”

در همین حال، “آنها هنوز روی FTX متمرکز هستند. با اينكه […] کلاهبرداری به قدمت امور مالی، آنها هنوز هم به دلیل موضوع FX توانستند حواس همه را پرت کنند، و ما نتوانستیم به نوآوری، موفقیت در این فضا و معنای آن برای افراد برگردیم.”

ایمر یکی از حامیان مالی قانون نوآوری و فناوری مالی برای قانون قرن بیست و یکم و قانون تثبیت SEC است که ظاهراً منجر به برکناری رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گری جنسلر می شود.

مجله: نظر: حداکثر ارز دیجیتال GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزنگاری» دموکرات ها است.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *