Blockchain Capital کل صندوق 580 میلیون دلاری را برای بازی های رمزنگاری و سرمایه گذاری های DeFi می بندد


این وجوه شامل 380 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در مراحل اولیه و 200 میلیون دلار “صندوق فرصت” است.

گروه سرمایه گذاری خطرپذیر Blockchain Capital از بسته شدن دو صندوق جدید به مبلغ 580 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها، بازی ها، DeFi و فناوری های مصرف کننده/اجتماعی خبر داد.

این صندوق‌ها به‌عنوان ششمین صندوق اولیه بلاک چین و اولین «صندوق فرصت» عمل می‌کنند که دومی به‌عنوان دروازه‌ای برای شرکت‌هایی عمل می‌کند که قبلاً تأمین مالی عمده را در جاهای دیگر تأمین کرده‌اند.

طبق بیانیه مطبوعاتی Blockchain Capital:

«نتیجه افزایش توانمندی شخصی با کنترل زندگی دیجیتالی و مالی به افراد از طریق برنامه‌ها و خدمات نوآورانه مبتنی بر بلاک چین است. “این چشم انداز یک آینده دموکراتیک و توزیع شده است که اشتیاق و تصمیمات سرمایه گذاری ما را هدایت می کند.”

گزارش شده است که در مجموع 580 میلیون دلار از این صندوق بین دو صندوق تقسیم خواهد شد که 380 میلیون دلار به صندوق مرحله اولیه و مابقی به صندوق فرصت اختصاص خواهد یافت. در حال حاضر مشخص نیست که صندوق سرمایه گذاری دقیقا چه نوع پروژه هایی را در اولویت قرار خواهد داد.

طبق بیانیه مطبوعاتی، این شرکت به روند سرمایه گذاری خود در زیرساخت ها، DeFi، بازی و سایر فرصت های مالی، بلاک چین و ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد.

با این حال، بیانیه مطبوعاتی بیان می کند که استراتژی Blockchain Capital «در مورد بخش ها نیست. “این در مورد استفاده از فناوری بلاک چین برای تنظیم مجدد انگیزه ها، بازسازی اعتماد کاربران و بازسازی قرارداد اجتماعی دنیای دیجیتالی ما است.”

مرتبط با: شرکت های رمزنگاری گروه بلاک چین تگزاس را برای حمایت از مقررات باز تشکیل می دهند

Blockchain Capital در بیانیه خود نوشت: «در واقع، نوسانات بازار کریپتو در 20 ماه گذشته، خطرات تفکر کوتاه‌مدت را آشکار کرده و بسیاری از کسانی که این فناوری نوپا را نادرست ارزیابی کرده‌اند، نشان داده است. ما بیشتر از سرمایه خود سرمایه گذاری کرده ایم “ما آن را بیش از هر زمان دیگری در تاریخ خود به نسل بعدی مبتکران منتقل می کنیم.”

صندوق‌هایی که اخیرا بسته شده‌اند، یکی از بزرگ‌ترین صندوق‌های تاریخ ارزهای دیجیتال/بلاک چین و از جمله صندوق‌هایی هستند که تا به امروز توسط Blockchain Capital کم‌بودجه شده‌اند. با این حال، این نباید به عنوان سیگنالی تعبیر شود که شرکت قصد دارد به طور مداوم اندازه صندوق خود را افزایش دهد.

اسپنسر بوگارت، یکی از شرکای این شرکت، در صحبت با TechCrunch، گفت که آنها “هیچ قصدی برای گسترش و تبدیل شدن به یک صندوق هوش مصنوعی یا صندوق تامینی و توکن های معاملاتی” ندارند و او صندوق های آینده را “بسیار بزرگتر از آنچه اکنون هستند نمی بیند”. ” “شما این مکان را می بینید.”
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *