شریک امنیتی MetaMask Blockaid 33 میلیون دلار بودجه جمع آوری می کند


Blockaid گفت که افزایش 33 میلیون دلاری با مشتریانی مانند MetaMask و OpenSea تحت پوشش قرار دارد.

Blockaid، یک استارت آپ امنیت بلاک چین و شریک کیف پول رمزنگاری متامسک، ۳۳ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است تا فناوری خود را که برای توقف تراکنش های مخرب طراحی شده است، افزایش دهد.

دور سرمایه‌گذاری سری A برای Blockaid توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر صنعتی بزرگ، از جمله سرمایه‌گذار کوین‌بیس، Ribbit Capital و شرکت VC در مراحل اولیه Variant، رهبری شد. سایر اعضای تأمین مالی شامل Sequoia Capital، Cyberstarts و Greylock Partners بودند.

Blockaid همچنین با اعلام این خبر در 23 اکتبر گفت که پلتفرم امنیتی آن به همراه اولین مشتریان خود مانند MetaMask، OpenSea marketplace، کیف پول Rainbow و کیف پول Zerion از حریم خصوصی خارج شده است. این استارتاپ یک اتحاد استراتژیک با هدف ارائه راه حل های امنیتی برای برنامه های کاربردی Web3 و محافظت از کاربران در برابر عملیات مخرب تشکیل داده است.

MetaMask قبلاً اعلام کرده بود که در آوریل 2023 با Blockaid و OpenSea همکاری می کند تا یک ویژگی آزمایشی را فعال کند که هنگام تعامل با “کلاهبرداری های شناخته شده” به کاربران هشدار می دهد.

این شرکت در آن زمان گفت: «کاربرانی که این ویژگی را انتخاب می‌کنند از فهرست بلاک‌های کلاهبرداری‌های شناخته‌شده OpenSea و تجزیه و تحلیل Blockaid در مورد رفتارهای مخرب مانند مزرعه‌داری امضا و تخلیه کیف پول بهره‌مند خواهند شد.»

هدف آخرین بودجه کمک به Blockaid است تا پیشنهادات امنیتی بلاک چین خود را برای افزایش انعطاف پذیری صنعت در برابر هک و کلاهبرداری افزایش دهد. Blockaid که در سال 2022 توسط فارغ التحصیلان واحد 8200، بزرگترین واحد نیروهای دفاعی اسرائیل، تأسیس شد، به گونه ای طراحی شده است که با هر شبکه بلاک چین سازگار باشد. راه حل امنیتی Blockaid همچنین قادر به شناسایی برنامه های غیرمتمرکز مخرب و شبیه سازی کامل امضاهای خارج از زنجیره (EIP-712s) است.

مرتبط با: TON مبلغ 8 رقمی را از MEXC جمع آوری می کند تا تلگرام را به یک برنامه فوق العاده Web3 تبدیل کند

Ido Ben-Natan یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Blockaid گفت: “Blockaid از کاربران در برابر کلاهبرداری، فیشینگ و هک محافظت می کند.” وی افزود که این پلت فرم امنیتی 450 میلیون تراکنش را در 3 ماه گذشته اسکن کرده است. او افزود که Blockaid “1.2 میلیون تراکنش مخرب را مسدود کرد” و از 500 میلیون دلار از وجوه کاربران محافظت کرد که در غیر این صورت در معرض خطر قرار می گرفتند.

بنیانگذاران Blockaid Ido Ben-Natan (چپ) و Raz Niv (راست). منبع: Blockaid

مدیر اجرایی گفت: “Blockaid با هر تراکنش با جلوگیری فعالانه از اقدامات مخرب از طریق معماری منحصر به فرد ما بهبود می یابد و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بدون نگرانی در مورد امنیت محصولات عالی بسازند.”

Dror Avieli، مدیر عامل Consensys همچنین خاطرنشان کرد که کاهش رویدادهای از دست دادن وجوه در MetaMask یک ابتکار گسترده Consensys است که توسط Blockaid رهبری می شود. Avieli افزود: “Blockaid تیم ما را به ارتفاعاتی رسانده است که ما نمی دانستیم ممکن است و همچنان ما را قادر می سازد تا کاربران را در وب 3 ایمن تر از قبل کنیم.”

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید