ETF بیت کوین بلک راک اکنون در شرکت تسویه معاملات نزدک فهرست شده است – تحلیلگر بلومبرگ


اریک بالچوناس، تحلیلگر صندوق قابل معامله در بورس گفت که این افزودن «همه بخشی از فرآیند» فهرست شدن و معامله ETF ارز دیجیتال است و نشانه مثبتی برای تأیید SEC است.

صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) iShares که توسط شرکت سرمایه گذاری BlackRock پیشنهاد شده است، در فهرست شرکت سپرده گذاری اعتماد و تسویه حساب (DTCC) قرار گرفته است که نشان می دهد به طور بالقوه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید خواهد شد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ در موضوعی در 23 اکتبر در X (توئیتر سابق) فوق الذکر فهرست DTCC “کاملاً بخشی از” فرآیند راه اندازی ETF کریپتو بود. ETF بیت کوین (BTC) Spot iShares دارای نماد IBTC برای عرضه احتمالی در بورس نزدک است که در ماه ژوئن برای فهرست کردن و معامله سهام وسیله سرمایه گذاری اجرا شد.

“این [the] بالچوناس گفت: «این اولین ETF نقطه ای است که در DTCC فهرست می شود، هیچ یک از بقیه (هنوز) آنجا نیستند. «بلک راک کاملاً قابل‌توجهی مسئولیت این لجستیک‌ها (بذر، علامت‌گذاری، dtcc) را که درست قبل از راه‌اندازی اتفاق می‌افتد، بر عهده می‌گیرد. سخت است که این را ندید زیرا آنها سیگنالی دریافت می کنند که تایید قطعی/قریب الوقوع است.

بالچوناس حدس و گمان بلک راک ممکن است قبلاً از SEC برای فهرست کردن ETF چراغ سبز دریافت کرده باشد، یا ممکن است “با این فرض همه چیز را آماده کند.” طبق تاریخ ثبت نام BlackRock، SEC تا 10 ژانویه 2024 فرصت دارد تا در مورد تایید یا رد ETF تصمیم نهایی بگیرد.

مرتبط با: EY می‌گوید ETF بیت‌کوین باعث ایجاد تقاضای گسترده از سوی موسسات خواهد شد

اگر برنامه BlackRock تایید شود، می‌تواند راه را برای تعدادی از برنامه‌های ETF رمزنگاری نقطه‌ای که در حال حاضر توسط SEC بررسی می‌شوند، هموار کند، از جمله برنامه‌های ARK Investment، Fidelity و Valkyrie. تا به امروز، SEC یک برنامه بیت کوین یا اتر (ETH) را برای لیست در صرافی ایالات متحده تایید نکرده است، اما شروع به اجازه دادن به وسایل سرمایه گذاری مرتبط با معاملات آتی بیت کوین از اکتبر 2021 کرد.

فهرست BTCC پس از آن صورت می گیرد که دادگاه تجدید نظر ایالات متحده حکمی را برای اجرای تصمیم 29 اوت خود صادر کرد که در آن SEC را ملزم به بررسی درخواست Grayscale Investments برای یک ETF بیت کوین کرد. Grayscale در 19 اکتبر اظهارنامه ثبت نامی را در SEC ثبت کرد تا سهام تراست بیت کوین خود را در Arca بورس نیویورک تحت نماد GBTC فهرست کند.

مجله: Gracy Chen: Flame Hall، خوش بین بیت کوین ETF و شکاک Worldcoin

به‌روزرسانی (24 اکتبر، 15:25 UTC): صندوق iShares Spot BlackRock که در بورس بیت کوین معامله می‌شود، از آن زمان از فهرست شرکت سپرده گذاری Trust & Clearing حذف شده است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید