مدیر عامل بلک راک – کریپتو از ارزهای بین المللی پیشی خواهد گرفت


لری فینک بیان می کند که سرمایه گذاران جهانی به طور فزاینده ای مشتاق هستند تا دارایی های رمزنگاری شده را به پرتفوی خود اضافه کنند.

لری فینک، مدیرعامل بلک راک، اظهارات جدیدی مبنی بر حمایت از نقش ارزهای دیجیتال در دموکراتیزه کردن سرمایه‌گذاری در سرتاسر جهان بیان کرد و به علاقه روزافزون به دارایی‌های دیجیتال در میان مشتریان این شرکت اشاره کرد.

فینک در مصاحبه ای با CNBC ‘Squawk on the Street’ در 14 ژوئیه گفت: “بیشتر سرمایه گذاران جهانی ما در مورد ارزهای دیجیتال از ما سوال می کنند.” محصولات سرمایه گذاری

از نظر فینک، ارزهای دیجیتال «ارزش متفاوتی نسبت به سایر کلاس‌های دارایی» دارند که به تنوع پرتفوی کمک می‌کنند. “[…] آنقدر بین المللی است که از هر ارزی پیشی خواهد گرفت.»

لری فینک از بلک راک در «Squawk on the Street». منبع: CNBC

علیرغم اظهارات فینک حامی ارزهای دیجیتال در طول مصاحبه، او از اظهار نظر در مورد درخواست بلک راک برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده خودداری کرد، زیرا پرونده هنوز در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در حال بررسی است.

فینک افزود: «ما در حال کار با تنظیم‌کننده‌های خود هستیم، زیرا مانند هر بازار جدید، اگر نام BlackRock در این بازار ظاهر شود، مطمئن می‌شویم که سالم، سالم و محافظت شده است.»

چندین درخواست برای فهرست کردن ETF BTC در بازار نقدی توسط SEC در سال‌های اخیر رد شده است. با این حال، با توجه به موفقیت چشمگیر مدیر دارایی در تأیید ETFها، برنامه BlackRock امیدها را برانگیخته است که به زودی تأیید می شود. به گفته اریک بالچوناس و جیمز سیفارت از بلومبرگ اینتلیجنس، بلک راک برای 550 ETF درخواست داد و تنها یک بار رد شد.

ما معتقدیم که مسئولیت دموکراتیک کردن سرمایه گذاری را داریم. ما کار بزرگی انجام داده‌ایم و نقش ETFها در جهان تغییر سرمایه‌گذاری است. فینک در این مصاحبه گفت و ما تازه در ابتدای آن هستیم.

برنامه BlackRock با چندین بار شارژ مجدد برای محصولات مشابه ETF در ایالات متحده دنبال شد. مدیران دارایی منتظر چراغ سبز عبارتند از Fidelity، Bitwise، 21Shares، WisdomTree و Investco.

در حالی که مدیران پول آمریکایی منتظر تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار هستند، اولین ETF بیت کوین اروپا در سال جاری توسط شرکت مستقر در لندن Jacobi Asset Management راه اندازی خواهد شد. این محصول قرار بود در سال 2022 عرضه شود اما به دلیل بازار نزولی به تعویق افتاد. به گفته ژاکوبی، تقاضا از سال گذشته به تدریج تغییر کرده است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *