مدیر عامل Grayscale: BlackRock ETF یک لحظه تایید برای بیت کوین ارائه می دهد


مایکل سوننشاین گفت که تعهد بلک راک به پیشبرد تلاش‌های رمزنگاری تنها به دوام بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی کمک می‌کند.

مدیر عامل Grayscale Investments، Michael Sonnenshein می‌گوید که آخرین سونامی برنامه‌های کاربردی صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت‌کوین (BTC) باید به عنوان یک «لحظه تأیید» برای بیت‌کوین تلقی شود.

در مصاحبه ای که در 12 جولای از CNBC پخش شد. تماس اخر، Sonnenshein این تصور را رد کرد که ورود بلک راک به رقابت بیت کوین ETF باعث “سرد شدن” شده است.

«در واقع، دیدن بزرگترین مدیر دارایی جهان که به طور عمومی متعهد به پیشبرد تلاش‌های ارزهای دیجیتال است، تنها به اعتبار و انعطاف‌پذیری طبقه دارایی می‌افزاید.»

تنها در چهار هفته گذشته، حداقل هفت شرکت بزرگ، از جمله بلک راک، برای ETF بیت کوین در ایالات متحده درخواست داده اند.

در صورت تایید، هم سرمایه‌گذاران نهادی و هم سرمایه‌گذاران فردی در ایالات متحده، روشی ساده و منطبق با قانون برای به دست آوردن قیمت بیت‌کوین بدون مالکیت واقعی آن خواهند داشت.

Sonnenshein گفت: «بسته‌بندی ETF آزمایش و تأیید شده است و به نقطه دسترسی به بسیاری از دارایی‌های مختلف، چه کالاها و چه سهام تبدیل شده است».

بیت کوین دارایی است که از بین نمی رود. سرمایه گذاران خواهان و مستحق دسترسی به آن هستند.»

تا این مرحله، مقیاس خاکستری Sonnenshein به سرمایه‌گذاران آمریکایی راه دوری برای قرار گرفتن در معرض بیت‌کوین ارائه می‌کرد، زیرا سرمایه‌گذاران را قادر می‌ساخت تا سهام تراست‌ها را با استخرهای بزرگ بیت‌کوین از طریق Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) معامله کنند.

با این حال، این شرکت به دنبال تبدیل آن به یک ETF بیت کوین است که روش بسیار ساده‌تری را برای مخترعان فراهم می‌کند تا قیمت بیت کوین را بدون تخفیف آزاردهنده GBTC به ارزش خالص دارایی معامله کنند.

«توانایی ارائه قرار گرفتن در معرض بیت کوین به سرمایه گذاران از طریق GBTC، همانطور که امروز انجام می دهیم، یک نقطه عطف باورنکردنی بوده است. […] اما حرکت به یک ساختار ETF به سرمایه گذاران حفاظت بیشتری را که می خواهند می دهد.

در ژوئن 2022، Grayscale شکایتی را برای رد درخواست سال 2021 برای تبدیل GBTC خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرد.

مرتبط با: Grayscale با Fir Tree در مورد تغییرات پیشنهادی در Bitcoin Trust حل و فصل می کند

Sonnenshein گفت: “اگر ما در این چالش موفق شویم، در واقع میلیاردها دلار سرمایه سرمایه گذار وجود دارد که باید با این کار باز شود.”

در روزهایی که بلک راک برای ETF بیت کوین در 15 ژوئن ثبت نام کرد، قیمت بیت کوین 20 درصد افزایش یافت و در 6 جولای به بالاترین سطح سالانه 31460 دلار رسید. در حال حاضر 30633 دلار معامله می شود.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین
نویسنده: Felix Ng

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *