ETF BlackRock خرید بیت کوین ایالات متحده را بسیج می کند زیرا تحقیقات می گوید “از ابتدا پایین بیایید”


با توجه به تجزیه و تحلیل، بیت کوین به عنوان تنها دارایی واقعا کمیاب در جهان ضروری است، زیرا انباشت بیت کوین ایالات متحده سرعت گرفته است.

یک پیش‌بینی جدید می‌گوید که بیت‌کوین (BTC) «همه دستاوردهای رفاهی» را در آینده جذب خواهد کرد و در نهایت از کسانی که در معرض خطر نیستند پیشی خواهد گرفت.

داخل سریال توییتر در 8 جولای، سرمایه‌گذار لوک برویلز چشم‌اندازی جسورانه ارائه کرد که چگونه بیت‌کوین می‌تواند به «ارز بنیادی جامعه» تبدیل شود.

سرمایه گذار به خریداران احتمالی بیت کوین گفت: “از ابتدا پایین بیایید”

آنچه به عنوان تفسیری در مورد نحوه مقابله هوش مصنوعی (AI) با بیت کوین آغاز شد، به زودی به طرح کلی دراماتیک تبدیل شد که چگونه باید به ارز انتخابی جهان تبدیل شود.

برای برویلز، ویژگی کلیدی بیت کوین عرضه پایدار و تغییرناپذیر است که آن را به عنوان یک دارایی مطمئن در آینده منحصر به فرد می کند.

هر نوآوری (حتی هوش مصنوعی) در اسرع وقت برای کاهش قیمت ها به صورت رقابتی اقدام خواهد کرد. هر کشوری برای افزایش قیمت ها و حفظ بازارهای اعتباری در سریع ترین زمان ممکن برای چاپ پول عجله خواهد کرد. سرعت هر دو این نیروها افزایش خواهد یافت.»

در همین حال، بیت کوین در انتشار خود ثابت خواهد ماند و در نتیجه، حتی کوچکترین نوردهی نیز دنیایی دور از هیچ است.

ما نسبت به گذشته اشتراکات کمتری با آینده داریم… بیت کوین در حال حاضر با صدها میلیون ارز سیاسی در بسیاری از کشورها معامله می شود. اما نکته واقعی این است که تمام دستاوردهای رفاهی از تمام نوآوری های آینده به ارز اصلی جامعه یعنی BTC سرازیر می شود.

«به همین دلیل است که برای مردم مهم است که «از صفر بروند». گفتن “بیت کوین طلای دیجیتال است” مانند این است که بگویید موتور یک اسب آهنین است.”

داده های دینامیک عرضه بیت کوین منبع: لوک برویلز / توییتر

دیدگاه او با دیدگاهی که اخیراً توسط آرتور هیز، مدیر عامل سابق صرافی مشتقات ارز دیجیتال BitMEX منتشر شد، مطابقت دارد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش می دهد، هیز معتقد است که هوش مصنوعی به طور غریزی به لطف ویژگی های منحصر به فرد آن در مقایسه با سایر دارایی ها، از جمله طلا، بیت کوین را به عنوان منبع حیات مالی خود انتخاب می کند.

در نتیجه، هوش مصنوعی به تنهایی می تواند قیمت بیت کوین را به بالای 750000 دلار در هر توکن برساند.

تسلط عرضه بیت کوین به “نقطه عطف” می رسد

در همین حال، مسابقه برای تامین باقیمانده عرضه بیت کوین ممکن است از قبل آغاز شده باشد.

مطالب مرتبط: با ظهور خریداران 30000 دلاری بیت کوین، قیمت بیت کوین بدون شک صعودی است.

برویلز استدلال کرد که نقدینگی بیت کوین در واقع در طول سقوط بین بازاری در مارس 2020 به اوج خود رسید و از آن زمان دیگر هرگز بازگشت نکرده است.

در همین حال، زمانی که بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، درخواست خود را برای صندوق سرمایه گذاری مبادله ای مبتنی بر بیت کوین (ETF) اعلام کرد، فعالیت بیت کوین ایالات متحده به شدت افزایش یافت.

همانطور که توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode اشاره شده است، به نظر می رسد ایالات متحده در حال ارزیابی مجدد ریسک خود است.

پس از اعلام تقاضای Blackrock Bitcoin ETF در 15 ژوئن، سهم عرضه بیت‌کوین که توسط واحدهای آمریکایی نگهداری می‌شود یا معامله می‌شود، به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافته است که نشان‌دهنده یک نقطه شکست بالقوه در تسلط بر عرضه در صورت ادامه روند است. نظر داد در 8 جولای

نمودار همراه تفاوت در تغییر عرضه BTC منطقه ای را نشان می دهد.

نمودار مشروح تغییر عرضه سال به سال منطقه ای BTC. منبع: Glassnode/Twitter

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *