تحلیلگر بلومبرگ می گوید ETF بیت کوین بلک راک می تواند 30 تریلیون دلار ثروت را باز کند


اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF توضیح می دهد که پس از اجرای Blackrock، ETF بیت کوین هرگز به تایید نزدیکتر نبوده و می تواند تغییر دهنده بازی برای صنعت کریپتو باشد.

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF، اگر ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید شود، 30 تریلیون دلار سرمایه به طور ناگهانی برای بازار بیت کوین ظاهر می شود.

این مقدار تخمینی از دارایی‌هایی است که توسط مشاوران مالی در ایالات متحده کنترل می‌شود که مایلند از طریق یک صندوق قابل معامله در بورس تنظیم‌شده در معرض بیت کوین قرار بگیرند.

بالچوناس در مصاحبه ای اختصاصی به کوین تلگراف گفت: ETF قالب ترجیحی برای رونق و مشاوران مالی است تا سرمایه گذاری های خود را تحویل دهند.

ثبت نام Blackrock برای یک ETF بیت کوین در ماه گذشته موج جدیدی از خوش بینی را در بازار کریپتو ایجاد کرد و باعث شد شرکت های بزرگ دیگری مانند ARK Investment، Valkyrie و Fidelity درخواست های خود را برای ETF بیت کوین ارسال کنند.

به گفته بالچوناس، مشارکت بزرگترین مدیر دارایی جهان بلک راک برای افزایش شانس تایید ETF بیت کوین از 1% به 50% کافی بود.

این تحلیلگر گفت: “آنها بسیار باهوش هستند و فایل ها را ناخواسته پرتاب نمی کنند.” او افزود: «آنها به وضوح چیزی را می بینند که فکر می کنند می توانند از طریق تنظیم کننده ها به دست بیاورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتایج پرونده ETF بلک راک بیت کوین، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *