ETF بیت کوین بلک راک هفتمین ثبت نام است که امروز توسط SEC به تاخیر افتاده است


بزرگترین مدیر دارایی جهان در انتظار ارائه یک صندوق قابل معامله برای iShares Bitcoin Trust در ایالات متحده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست مدیر دارایی جهانی بلک راک برای صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را به تعویق انداخت.

مدیر دارایی که گفته می شود 8.5 تریلیون دارایی در دفتر کل خود دارد، در حال آماده سازی برای راه اندازی iShares Bitcoin Trust است که هدف آن دسترسی سرمایه گذاران به بازارهای بیت کوین بدون قرار گرفتن مستقیم در معرض بیت کوین است. در ماه ژوئن، بلک راک برای یک ETF با پشتوانه بیت کوین به کمیسیون SEC ایالات متحده درخواست داد. Coinbase Custody به‌عنوان متولی برنامه‌ریزی شده ذخایر بیت‌کوین صندوق در فهرست قرار می‌گیرد، در حالی که بانک نیویورک ملون مسئول حساب‌های فیات خواهد بود.

برنامه BlackRock ارزش سهام را در حذف “موانع ناشی از پیچیدگی ها و بارهای عملیاتی مرتبط با سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین” مشخص کرد. تأخیر ETF پس از آن اتفاق می‌افتد که مدیر دارایی‌های ارزهای دیجیتال Grayscale Investments موفق شد تصمیم SEC را که در 29 آگوست فهرست شدن Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را رد کرد، لغو کند.

تعدادی از ETF های بیت کوین توسط SEC در 31 اوت به تعویق افتاد. کمیسیون دوره طولانی تری را برای بررسی برنامه های WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، Bitwise، VanEck و Fidelity تعیین کرده است.

این یک داستان در حال تکامل است و اطلاعات بیشتری به محض در دسترس شدن اضافه خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *