مدیرعامل می گوید خروج Bitstamp از کانادا “موضوع زمان بندی” است


مدیر عامل Bitstamp ایالات متحده می گوید که تصمیم Bitstamp برای توقف فعالیت در کانادا “اساساً یک موضوع زمان بندی” مربوط به اولویت های توسعه شرکت است.

به گفته بابی زاگوتا، مدیرعامل Bitstamp USA و مدیر ارشد بازرگانی جهانی Bitstamp، صرافی Bitstamp امیدوار است پس از توقف فعالیت در اوایل سال آینده به کانادا بازگردد.

در بیانیه ای به کوین تلگراف، صرافی تایید کرد که Bitstamp به طور رسمی خدمات خود را به مشتریان در کانادا از 8 ژانویه 2024 متوقف خواهد کرد.

در نتیجه خاتمه این سرویس، تمام حساب های کانادایی در Bitstamp بسته خواهد شد و مشتریان دیگر به حساب های خود دسترسی نخواهند داشت. Bitstamp اکیداً به مشتریان کانادایی خود توصیه کرد تا وجوه خود را تا ژانویه 2024 برداشت کنند و همچنین از مشتریان خود خواست که حساب Bitstamp خود را غیرفعال کنند.

Bitstamp گفت: “ما می خواهیم تأکید کنیم که دارایی های رمزنگاری شما همیشه متعلق به شما است و ما متعهد هستیم که با تمام مشتریان خود که قادر به بستن حساب های خود نیستند تماس بگیریم تا از بازگشت وجوه خود اطمینان حاصل کنیم.”

مدیر عامل Bitstamp ایالات متحده به Cointelegraph گفت که تصمیم Bitstamp برای توقف فعالیت در کانادا “اساساً یک مسئله زمان بندی” مربوط به اولویت های فعلی توسعه شرکت است. زاگوتا گفت که این صرافی در حال خروج از بازار کانادا برای تمرکز مجدد بر روی مناطقی است که Bitstamp می‌تواند به طور موثرتری با مقررات محلی مطابقت داشته باشد.

ما امیدواریم در آینده به این بازار خدمت کنیم. اما در حال حاضر نمی‌توانیم کار خود را اولویت‌بندی کنیم و منابع لازم را برای رعایت مقررات جدید تخصیص دهیم.»

زاگوتا تأکید کرد که Bitstamp به خدمت به پایگاه کاربران جهانی خود متعهد است و تصمیمات مربوط به حضور آن در کشورهای خاص احتمالاً به محیط های نظارتی و شرایط بازار در حال تحول بستگی دارد.

خروج Bitstamp از کانادا در حالی صورت می‌گیرد که طبق گزارش‌ها، این صرافی در حال جمع‌آوری سرمایه برای گسترش عملیات جهانی خود است. طبق گزارش‌ها، این پلتفرم از ماه می 2023 برای راه‌اندازی معاملات مشتقه در اروپا در سال 2024 و گسترش خدمات خود در بریتانیا، برای جذب سرمایه جدید کار می‌کند.

مرتبط با: رگولاتور کانادا قوانین استیبل کوین را برای صرافی ها و صادرکنندگان روشن می کند

Bitstamp که در سال 2011 تأسیس شد، یکی از طولانی‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان است. طبق وب سایت Bitstamp، این پلتفرم در زمان نگارش این مقاله به چندین کشور از جمله ایالات متحده، سنگاپور، کره جنوبی، ژاپن و سایرین خدمات ارائه می دهد.

طبق داده‌های CoinGecko، حجم معاملات روزانه Bistamp در زمان انتشار تقریباً 114 میلیون دلار است. به گفته CoinGecko، این حجم به طور قابل توجهی کمتر از آنچه توسط رقبای اصلی مانند Binance گزارش شده است، که حدود 4 میلیارد دلار در روز معامله می کند، است.

مجله: مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید