Bitget از بودجه اضافی 100 میلیون دلاری برای توسعه اکوسیستم خبر می دهد


این اعلامیه پس از راه‌اندازی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری در ماه آوریل با تمرکز بر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ارز دیجیتال در آسیا صورت می‌گیرد.

پلتفرم مشتقات رمزنگاری Bitget یک صندوق جدید را با تمرکز بر رشد اکوسیستم خود و سرمایه گذاری در مبادلات منطقه ای، شرکت های تحلیلی، رسانه ها و سازمان هایی که می توانند به رشد آن کمک کنند، اعلام کرده است.

Bitget در اطلاعیه ای که به Cointelegraph ارسال شد، صندوق Bitget EmpowerX را اعلام کرد که 100 میلیون دلار برای به حداکثر رساندن “تاثیر بلندمدت” شرکت در فضای رمزنگاری سرمایه گذاری خواهد کرد. بر اساس این اعلامیه، Bitget معتقد است که تنوع بخشیدن به خدمات برای دستیابی به نیازهای پایگاه کاربران جهانی خود، کلید گسترش اکوسیستم رمزنگاری محلی است.

گریسی چن، مدیر اجرایی Bitget، گفت که این شرکت انتظار دارد در ماه‌های آینده سرمایه‌گذاری‌ها، ادغام‌ها و ادغام‌های بیشتری را انجام دهد زیرا محیط تبادل متمرکز همراه با تغییرات در مقررات تغییر می‌کند.

به گفته چن، تأمین مالی «گام مهم دیگری» در مأموریت این شرکت برای تبدیل Bitget به یک پلتفرم جامع است که نیازهای در حال تغییر کاربران کریپتو را برآورده می‌کند. چن گفت: «ما همچنین می‌خواهیم دیگران را در صنعت خود توانمند کنیم، زیرا جزر و مد بالا همه قایق‌ها را بالا می‌برد.

صرافی مشتقات کریپتو اوایل سال جاری یک صندوق 100 میلیون دلاری Web3 را برای پروژه‌های ارز دیجیتال در آسیا راه‌اندازی کرد. در 10 آوریل، Bitget گفت که هدفش تامین مالی پروژه های Web3-friendly در سطح جهانی و تمرکز بر پروژه های آسیایی با تیم های مجرب برای حل مشکلات دنیای واقعی است.

مرتبط با: Core DAO با Bitget و MEXC همکاری می کند تا صندوق اکوسیستم 200 میلیون دلاری را راه اندازی کند.

در همین حال، کیف پول چند زنجیره ای BitKeep اخیراً پس از اینکه صرافی مشتقات رمزنگاری سهام کنترلی این شرکت را به قیمت 30 میلیون دلار در ماه مارس به دست آورد، به کیف پول Bitget تغییر نام داد. در 10 آگوست، BitKeep با راه اندازی یک ویژگی درون کیف پول به نام Bitget Swap نام خود را تغییر داد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *