Bitfinex Securities اوراق قرضه توکن شده را اعلام کرد


پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex و مدیر عامل Tether، گفت که این ابتکار «هیجان‌انگیز» آغاز عصر جدیدی در افزایش سرمایه است.

Bitfinex Securities، یک پلتفرم متمرکز بر فهرست کردن اوراق بهادار توکن شده در دنیای واقعی، اولین اوراق بهادار توکن شده خود را اعلام کرد که در اواخر نوامبر سال جاری فهرست می شود. اوراق قرضه توکن شده جدید که ALT2611 نام دارد، یک اوراق کوپنی 36 ماهه و 10 درصدی USDT است که توسط Mikro Kapital، یکی از رهبران جهانی در تامین مالی خرد منتشر شده است.

Bitfinex Securities گفت که اوراق قرضه ALT2611 توکن شده ریسک بدهی و سرمایه موسسات مالی خرد، مؤسسات مالی کوچک، شرکت‌های لیزینگ و بانک‌ها در ایتالیا، رومانی، مولداوی و سایر کشورهای در حال توسعه در مسیر جاده ابریشم را به همراه خواهد داشت.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex گفت که اولین اوراق قرضه توکنیزه شده در پلتفرم اوراق بهادار، آغاز عصر جدیدی برای افزایش سرمایه “از طریق بازارهای نقدینگی عمیق و بازارهای سهام / وجوه” است.

هدف پلتفرم Bitfinex Securities کمک به افزایش سرمایه برای صادرکنندگانی است که به دنبال فهرست کردن اوراق بهادار توکن شده خود در بورس عمومی هستند. این پلتفرم دسترسی به انواع ابزارهای مالی، عمدتاً اوراق قرضه و سهام مبتنی بر بلاک چین و همچنین صندوق های سرمایه گذاری را ارائه می دهد.

کسب و کارها می توانند از Bitfinex Securities استفاده کنند تا اوراق بهادار توکن شده خود را مستقیماً در بورس فهرست کنند یا تجارت اوراق بهادار را از طریق پلت فرم افزایش سرمایه تسهیل کنند. کسب‌وکارها با توکن کردن دارایی‌های خود، مانند اوراق بدهی و سهام، می‌توانند اجازه دهند محصولاتشان در صرافی‌ها و بین کیف پول‌ها با استفاده از فناوری مشابه یا مشابه ارزهای دیجیتال معامله شوند.

اوراق بهادار ابزارهای مالی هستند که می توانند در بازارهای دولتی و خصوصی خرید و فروش شوند و به ارزهای دیگر تبدیل شوند. اساساً سه دسته از اوراق بهادار وجود دارد: بدهی ها، مانند وام هایی که باید به طور منظم بازپرداخت شوند. هیبریدها که ترکیبی از عناصر بدهی و حقوق صاحبان سهام هستند. و حقوق صاحبان سهام، که به صاحبان آن حقوق مالکیت می دهد.

مرتبط با: چرا 12 هزار موقعیت خرید مارجین بیت کوین در Bitfinex بسته شد و چرا این روی قیمت BTC تأثیری نداشت؟

Bitfinex گفت که اوراق قرضه توکن شده با قیمت 100 USDT با حداقل مقدار سرمایه گذاری 125,000 USDT آغاز خواهد شد. توزیع اوراق ظرف یک هفته پس از اتمام افزایش سرمایه با سررسید 3 ساله از روز انتشار آغاز می شود. ضمانت نامه تضمینی بر اساس قوانین دوک اعظم لوکزامبورگ اداره می شود و تفسیر می شود.

طبق اعلام رسمی، میکرو کپیتال 100000 توکن اوراق بهادار ALT2611 را با هدف افزایش 10,000,000.00000000 USDT منتشر خواهد کرد. ALT2611 به شهروندان ایالات متحده یا افراد مستقر در ایالات متحده یا هر حوزه قضایی دیگری که در آن عرضه یا فروش غیرقانونی باشد، پیشنهاد یا ارائه نمی شود.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید