بیت کوین ها آنها را احتکار می کنند: عرضه بیت کوین غیرفعال به بالاترین حد خود می رسد


در حالی که آدرس‌های غیرفعال بیت‌کوین در مناطق ۱، ۳ و ۵ ساله به بالاترین حد خود می‌رسند، خروج BTC از صرافی‌ها ادامه دارد.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که دارندگان بیت‌کوین (BTC) BTC جمع‌آوری می‌کنند، دارایی‌های صرافی در پایین‌ترین حد سالانه هستند و درصد عرضه غیرفعال بیت‌کوین در بالاترین حد خود قرار دارد.

طبق آخرین نمودار فعال عرضه بیت کوین گلاسنود، بیت کوین غیرفعال که بیش از 1، 3 و 5 سال است از آدرسی جابجا نشده است، از ژوئیه 2023 به بالاترین حد خود رسیده است.

این معیارها توسط تجزیه و تحلیل بیت کوین Coinmarketcap منعکس شده است، که آدرس های کیف پول را بر اساس مدت زمانی که بیت کوین نگه می دارند ردیابی می کند. تخمین زده می شود که 69٪ یا 36.8 میلیون آدرس، بیت کوین را برای بیش از یک سال نگه داشته اند.

منبع: Coinmarketcap Bitcoin analytics.

نمودارهای CryptoQuant همچنین خروجی بیت کوین از صرافی ها را منعکس می کند که از جولای 2021 به طور پیوسته در حال کاهش بوده است و تخمین زده می شود کمی بیش از 2 میلیون بیت کوین در صرافی ها باقی بماند.

منبع: CryptoQuant.

ردیاب بیت کوین Coinglass در صرافی ها، میزان بیت کوین در گردش توسط صرافی های متمرکز اصلی را تجزیه و تحلیل می کند.

مبادله ارزهای دیجیتال دارایی های بیت کوین. منبع: Coinglass.

بایننس با 543281 بیت کوین در صدر فهرست قرار دارد، اما این صرافی در 30 روز گذشته شاهد خروج بیت کوین قابل توجهی بوده است. ماه گذشته 21645 بیت کوین از بایننس برداشت شد.

موجودی بیت کوین کوین بیس پرو به میزان 435530 بیت کوین، آن را در رتبه دوم لیست قرار می دهد. صرافی مستقر در ایالات متحده همچنین شاهد خروج 3612 بیت کوین از پلتفرم خود در 30 روز گذشته بود.

مطالب مرتبط: بالاترین قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن سال 2024 خواهد بود – پیش بینی جدید

OKX تنها صرافی در بین ده صرافی برتر بود که در 30 روز گذشته جریان های ورودی قابل توجهی بیت کوین را ثبت کرد و ماه گذشته 4630 بیت کوین به این پلتفرم منتقل شد.

مفسران و تحلیلگران بازار پیش‌بینی‌های زیادی در مورد ارزش بالقوه بیت‌کوین انجام داده‌اند، زیرا چهارمین پاداش استخراج به نصف در سال 2024 اتفاق می‌افتد.

مجله: تکرار متون مقدس: “ابر رایانه” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید