سرعت بیت کوین به پایین ترین سطحی که آخرین بار قبل از شکست قیمت بیت کوین در سه ماهه چهارم 2020 مشاهده شده بود، رسید


معامله گران بیت کوین 26000 دلار دارند. آیا بهبودی در سرعت می‌تواند بازتولید نوعی شکستگی باشد که سه سال پیش مشاهده شد؟

داده ها نشان می دهد که فعالیت زنجیره ای بیت کوین (BTC) آخرین بار قبل از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در سال 2021 مشاهده شده است.

در X (تویتر سابق) برای پست کردن در 25 آگوست، کی یانگ جو، مدیر عامل پلتفرم تحلیلی CryptoQuant، پایین ترین سطح سرعت بیت کوین در سال های اخیر را اعلام کرد.

عرضه بیت کوین در 26000 دلار باقی مانده است

بیت کوین در سطوح قیمت فعلی هر روز بیشتر و بیشتر ثابت می شود. انگیزه خرید یا فروش به دلیل عدم وجود روند کلی قیمت بیت کوین برای ماه ها کاهش یافته است.

آنچه بر این وضعیت موجود تأکید می کند سرعت است که اندازه گیری واحدهای BTC در حال حرکت در سراسر شبکه است.

با توجه به CryptoQuant، اندازه گیری در بازه های زمانی روزانه در حال حاضر در سطوحی است که آخرین بار در اکتبر 2020 مشاهده شده است.

کی اظهار داشت: “این وضعیت دو طرف دارد.”

به این دلیل که نهنگ‌ها آن را نگه می‌دارند، می‌توان آن را مثبت دید، اما به دلیل اینکه به سرمایه‌گذاران جدید منتقل نمی‌شود، منفی است.»

نمودار سرعت بیت کوین منبع: CryptoQuant

کی به فقدان فعالیت تجاری عمده در میان سرمایه گذاران با حجم بالا اشاره کرد. این بخشی از روایتی است که بیان می‌کند که بازار برای BTC در حالت «صبر کن و ببین» است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، جریان های پولی جدید به فضا در ابتدای سال قابل مشاهده شد و بیت کوین/دلار آمریکا در سه ماهه اول 70 درصد برد را آغاز کرد.

سیگنال RSI “افزایش فروش” همچنان ادامه دارد

در همین حال، داده های حجم به دلیل دیگری مهم به نظر می رسد.

مطالب مرتبط: ماه ون؟ چرخه نصف شدن بیت کوین، سه ماهه چهارم را نشان می دهد زیرا پول هوشمند شایعات را می خرد

در اواخر سال 2020، بهبود معیار زمانی که به پایین ترین حد درازمدت رسید، با اولین صعود بیت کوین به بالاترین رکوردهای جدید تاریخ همراه شد و یک سال بعد از 20000 دلار گذشت.

اما برخلاف آن زمان، به نظر می رسد بیت کوین بر اساس شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) که توسط Cointelegraph Markets Pro و TradingView اندازه گیری می شود، بیش از 26000 دلار فعلی فروخته است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، RSI 12 ساعته در این ماه به پایین ترین سطح پنج ساله خود رسید و هنوز بهبود نیافته است. این دوباره نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران هنوز محقق نشده است.

نمودار 1 روزه BTC/USD با RSI. منبع: TradingView

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *