Exec روند راه اندازی یک تجارت در سوئیس را با بیت کوین به اشتراک می گذارد


پیترو پورتی، مدیر بخش توسعه اقتصادی شهر لوگانو، گفت که هدف آنها این است که به مردم اجازه دهند تنها با استفاده از بیت کوین در شهر زندگی کنند.

در حالی که سوئیس به دلیل قدرت بانکداری خود در بین ثروتمندان محبوب است، این کشور نیز به آرامی پذیرای کسانی است که می خواهند از بیت کوین (BTC) به عنوان یک شکل جایگزین پول استفاده کنند.

جوزف هال خبرنگار کوین تلگراف با پیترو پورتی، مدیر بخش توسعه اقتصادی شهر لوگانو گفتگو کرد. آنها در مورد موضوعات مختلفی مانند نحوه راه اندازی یک شرکت با استفاده از بیت کوین در شهر لوگانو، وضعیت پذیرش کریپتو در شهر و امکان اخذ مجوز اقامت در کشور با استفاده از بیت کوین بحث کردند.

پیترو پورتی با جوزف هال از Cointelegraph صحبت کرد. منبع: کوین تلگراف

به گفته پورتی، اکنون می توان از بیت کوین به عنوان سرمایه برای راه اندازی یک شرکت در لوگانو استفاده کرد. این مدیر اجرایی گفت که کسب و کارها می توانند در صورتی که حداقل 100000 فرانک سوئیس (CHF) یعنی حدود 116000 دلار بیت کوین برای ثبت شرکت داشته باشند، فروشگاه باز کنند. شرکت ها ابتدا باید مبلغ را به بیت کوین واریز کنند تا مراحل تاسیس شرکت خود را در شهر طی کنند.

مرتبط با: توسعه دهنده Uncle Rockstar کلید پذیرش بیت کوین را به اشتراک می گذارد: BTC Prague 2023

مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که شرکت ها قبلاً تجارت خود را در بیت کوین ثبت کرده اند. به گفته این مدیر، همچنین فروشگاه ها، رستوران ها و ارائه دهندگان خدمات در سراسر شهر افزایش یافته است که مردم می توانند کالاها و خدمات را با استفاده از بیت کوین خریداری کنند. او توضیح داد:

در حالت ایده‌آل، ما می‌خواهیم به همه کسانی که در اینجا زندگی می‌کنند یا از لوگانو بازدید می‌کنند این فرصت را ارائه دهیم که بدون استفاده از ارز قانونی و بدون فرانک سوئیس زندگی کنند.

این مجری همچنین تاکید کرد که ساکنان شهر علاوه بر خرید کالا و خدمات می توانند مالیات و سهم را در بیت کوین پرداخت کنند. او افزود: «شهر برای پذیرش بیت‌کوین برای مالیات و برخی هزینه‌ها و کمک‌هایی که ساکنان لوگانو باید انجام دهند، باز است.»

در پاسخ به سوالی درباره امکان اخذ مجوز اقامت برای زندگی در شهر با استفاده از بیت کوین، مدیر متذکر شد که این موضوع در سطح کانتون در سوئیس انجام می شود و در صلاحیت شهرداری نیست. اما پورتی مطمئن است که با سابقه ای که توسط لوگانو ایجاد شده است، سطوح دیگر ممکن است به زودی بیشتر به روی بیت کوین باز شوند.

پورتی گفت: «آنچه در آینده پیش‌بینی می‌کنیم این است که ممکن است سطوح دیگری در سیستم سوئیس وجود داشته باشد که ممکن است به لطف مثالی که لوگانو تعیین کرده است، علاقه‌مند به باز بودن بیشتر برای بیت کوین باشد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: بیت کوین در مسیر برخورد با وعده های «نت صفر» است


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *