شوک عرضه بیت کوین قیمت بیت کوین را به 120000 دلار خواهد رساند – Standard Chartered


ماینرهای بیت کوین بیت کوین را احتکار می کنند و در این فرآیند قیمت ها را افزایش می دهند و در نتیجه قیمت بیت کوین در سال جاری به 50000 دلار خواهد رسید.

Standard Chartered می گوید که بیت کوین (BTC) در مسیر رسیدن به 50000 دلار در سال جاری و شکستن بالاترین رکوردهای تاریخ در سال 2024 قرار دارد.

در گزارشی به نقل از رسانه‌ها، از جمله رویترز، در 10 ژوئیه، غول بانکی اعلام کرد که قیمت BTC بهبود خواهد یافت.

قیمت استاندارد Chartered و BTC 2023: 5000 تا 50000 دلار

به دنبال تغییرات لرزه ای در رویکرد نهادی به بیت کوین در ایالات متحده، روایت اصلی در مورد بزرگترین ارز دیجیتال به سرعت در حال تغییر است.

Standard Chartered که پیش‌بینی کرده بود قیمت بیت‌کوین در سال گذشته تا 5000 دلار کاهش یابد، اکنون معتقد است که سال را ده برابر بالاتر خواهد بست.

بر اساس گزارش جف کندریک، رئیس تحقیقات جهانی و استراتژیست ارشد، انتظار می‌رود که بیت کوین/دلار آمریکا در سال 2023 به 50000 دلار برسد.

پس از آن، بیت کوین باید تا پایان سال آینده به 120000 دلار برسد.

کندریک معتقد است که دلیل آن در پویایی عرضه نهفته است. همانطور که ماینرها منابع بیشتری را برای محافظت از شبکه اختصاص می دهند، بیت کوین کمتری را نیز می فروشند و عدم تعادل عرضه و تقاضا را ایجاد می کنند که به نفع گاوها خواهد بود.

در این گزارش آمده است: «افزایش سودآوری ماینرها به ازای استخراج بیت کوین (بیت کوین) به این معنی است که آنها می توانند کمتر بفروشند، عرضه خالص بیت کوین را کاهش دهند و قیمت بیت کوین را افزایش دهند و در عین حال جریان نقدی خود را حفظ کنند.

Standard Chartered در حال حاضر در حوزه کریپتو فعال است و پلتفرم نگهبانی کریپتو Zodia در دور سرمایه گذاری سری A خود در ماه آوریل 36 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

نشانه دوران طرفدار بیت کوین

یکی از بانک‌های بزرگ که آینده خوبی را برای قیمت بیت کوین پیش‌بینی می‌کند، تنها نمونه‌ای از چیزی است که یکی از تحلیلگران اخیرا آن را «اثر بلک راک» نامیده است.

مرتبط: تایید ETF می تواند نقدینگی بیت کوین را افزایش دهد، اما بازی را تغییر نمی دهد – JPMorgan

حرکت‌های مکرر ETF توسط چندین مدیر دارایی اصلی منجر به چرخشی در مورد نحوه برخورد رسانه‌های اصلی با بیت کوین شده است.

به گفته آرتور هیز، مدیر عامل سابق صرافی BitMEX، پیشرفت های تکنولوژیک تزلزل ناپذیر در سراسر جهان، بیت کوین را به خودی خود تعالی می بخشد.

هوش مصنوعی (AI) در خط مقدم رادار قرار دارد و هیز معتقد است که بیت کوین را به دلیل ویژگی های منحصر به فردش به عنوان ارز انتخابی خود انتخاب خواهد کرد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *