گزارش: بیت کوین برای اولین بار در 6 هفته جریان ورودی دارایی های دیجیتال را افزایش می دهد


با این حال، سولانا تنها دارایی عمده دیگری بود که جریان ورودی را در طول هفته نشان داد.

بر اساس آخرین گزارش هفتگی جریان های صندوق دارایی دیجیتال از شرکت مدیریت دارایی دیجیتال اروپایی CoinShares، ارزهای دیجیتال برای اولین بار در شش هفته در هفته 22 تا 28 سپتامبر جریان های ورودی را تجربه کردند.

بیت کوین با 20.4 میلیون دلار ورودی در هفته بیشترین سود را داشت.

سولانا با 5 میلیون دلار در رتبه دوم قرار گرفت و تنها دارایی دیگری بود که جریان ورودی را نشان داد. طبق گفته CoinShares، این بیست و هفتمین هفته ورودی است، با تنها چهار هفته جریان خروجی برای سال 2023، که آن را به «آلت کوین مورد علاقه امسال» تبدیل کرده است.

از سوی دیگر، خروجی 1.5 میلیون دلاری در اتریوم وجود دارد. طبق گفته CoinShares، این هفتمین هفته متوالی جریان خروجی است و وضعیت آن را به عنوان “کمترین آلتکوین” مستحکم می کند.

مرتبط با: CoinShares می گوید ایالات متحده در پذیرش و مقررات رمزنگاری عقب نیست

جریان به آلتکوین های دیگر منفی و حداقل بود، از جمله XRP، که در هفته قبل شاهد ورود بیشتری از سولانا بود.

تحلیلگران CoinShares حرکت روند شکست بیت کوین و همچنین عدم حرکت آلت کوین را به ترکیبی از عوامل زیر نسبت می دهند:

ما معتقدیم که ورودی‌ها واکنشی به ترکیبی از حرکت مثبت قیمت، ترس از قیمت بدهی دولت ایالات متحده و باتلاق اخیر در امور مالی دولت است.

باتلاقی که CoinShares به آن اشاره می‌کند شامل مذاکرات جاری بر سر بودجه دولت ایالات متحده است. در اوایل هفته گذشته، ترس از بن بست جمهوری خواهان منجر به پیش بینی هایی شده بود که دولت ایالات متحده در 2 اکتبر تعطیل خواهد شد. اما تلاش لحظه آخری رهبران سنا اجازه تصویب یک اقدام توقفی را داد که بودجه را تأمین می کرد. 17 نوامبر. باید دید که آیا کنگره و رئیس جمهور می توانند پس از انقضای مصوبه فعلی با بودجه دولت موافقت کنند یا خیر.

از نظر جغرافیایی، آلمان، کانادا و سوئیس به ترتیب با 17.7 میلیون دلار، 17.2 میلیون دلار و 7.4 میلیون دلار در هفته پیشرو هستند. استرالیا و فرانسه با 0.1 میلیون دلار فشار برای اولی و صفر فشار برای دومی، به معنای واقعی کلمه، این خط را حفظ کردند.

ایالات متحده ورود از اروپا و کانادا را با خروجی 1.8 و 0.9 دلاری به ترتیب مسدود کرد و خروجی 18.5 میلیون دلاری از سوئد و برزیل را ثبت کرد.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید