شورت بیت کوین همچنان به سوختن ادامه می دهد زیرا قیمت بیت کوین به نظر می رسد 27000 دلار باشد


در حالی که قیمت بیت کوین برای حمایت از افتتاحیه نهایی وال استریت در ماه سپتامبر تلاش می کند تا به ۲۷۰۰۰ دلار برسد، بیت کوین سرسختانه از دست کشیدن از دستاوردهای اخیر خود امتناع می کند.

بیت کوین (BTC) در 29 سپتامبر حدود 27000 دلار افزایش یافت، زیرا چالش ها برای بالاترین سطح ماه تا به امروز باعث افزایش قیمت بیت کوین شد.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین یک شبه قوی باقی می ماند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بزرگترین ارز دیجیتال در تلاش است تا پس از یک «فشار کوتاه» کلاسیک، سود خود را حفظ کند.

روز قبل سفری به بیش از 27000 دلار ارائه شد و گاوهای بیت کوین هنوز نتوانستند بالاترین سطح جدیدی را در ماه سپتامبر به دست آورند.

قدرت قیمت بیت کوین به حالت تثبیت بازگشته است و در Bitstamp به 27300 دلار رسیده است که هنوز 4 درصد از پایین ترین سطح هفته در زمان نگارش مقاله افزایش یافته است.

معامله‌گر محبوب Skew با تحلیل وضعیت در بازه‌های زمانی پایین‌تر (LTF) گفت که این افزایش به دلیل بازارهای مشتقه است و معامله‌گران نقطه‌ای در سطوح بالاتری به فروش می‌رسند.

مشکل LTF اما جذب نقطه ای در سطوح بالاتر کاملاً واضح است، بنابراین 27.2 هزار دلار منطقه قیمتی مهمی است که باید برای خریداران نقطه ای پاک شود. توضیح داد در X.

“بیشتر افزایش ها توسط مجرمان به دلیل قیمت ردیابی لحظه ای (نحله های کوتاه مدت و مناقصه قوی) انجام شد.”

نمودار مشروح داده های دفتر سفارش BTC/USD. منبع: Skew/X

سپس خم شوید ثبت شده است 27200 دلار برای روز قبل از افتتاحیه وال استریت نقطه رد باقی ماند. او افزود که بازار “احتمالاً هر دو طرف کتاب را شکار خواهد کرد” همانطور که به هفته آینده می رویم.

در همین حال، داده‌های منبع نظارتی CoinGlass میزان فروش کوتاه مدت را نشان داد. انحلال در 28 سپتامبر به 22 میلیون دلار رسید. این بزرگترین رقم یک روزه در ده روز گذشته است.

نمودار انحلال بیت کوین (اسکرین شات). منبع: CoinGlass

بسته شدن ماهانه بیت کوین می تواند “فوق العاده صعودی” باشد

متعاقباً، معامله گر و تحلیلگر با نام مستعار معروف به عنوان Mustache در رسانه های اجتماعی شاهد حمایت قابل توجهی دوباره بود.

مطالب مرتبط: نصف شدن بیت کوین “کارآمد” برای افزایش هزینه های استخراج بیت کوین به 30 هزار دلار

او استدلال کرد که این که به شکل میانگین متحرک ساده ۲۰ ماهه (SMA) ارائه می‌شود، می‌تواند به پیامدهای بلندمدت فراتر از روند قیمت بیت‌کوین درون روز منجر شود.

«$BTC به بالای خط SMA 20 بازگشته است. بسته شدن ماهانه فردا” بخشی از آخرین نظر او خواندن.

اگر بیت کوین بالاتر از این خط بسته شود، آگوست می تواند یک شکست کاذب در نظر گرفته شود. “این فوق العاده صعودی خواهد بود.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Mustache/X

اشاره Mustache به صعود کوتاه بیت کوین به بیش از 28000 دلار در پایان ماه اوت بود. وی افزود که از نظر تاریخی، SMA 20 ماهه پس از ادامه خرید مجدد، تا زمانی که بیت کوین/دلار به بالاترین حد خود برسد، پشتیبانی قطعی را تشکیل داده است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید