ETF بیت کوین Valkyrie “BRRR” به لیست قوانین Nasdaq SEC رسید


SEC موافقت کرده است که پرونده ETF بیت کوین Valkyrie spot به نام “BRRR” را بررسی کند که به یک الگوی رفتاری محبوب در جامعه بیت کوین اشاره دارد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پیشنهاد صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) Valkyrie را برای بررسی رسمی پذیرفته است.

بر اساس داده‌های فهرست قانون‌گذاری نزدک SEC، پیشنهاد ETF بیت‌کوین والکری در تاریخ 17 جولای وارد فهرست رسمی شد.

Listing Valkyrie دومین پیشنهاد ETF بیت کوین است که توسط SEC ارزیابی شده است. این تنها چند روز پس از آن بود که SEC پیشنهاد ETF بیت کوین BlackRock را در 13 جولای منتشر کرد.

پیشنهادات ETF بیت کوین برای فهرست شدن در نزدک را شناسایی کنید. منبع: SEC

این پرونده دومین تلاش Valkyrie برای راه اندازی یک ETF بیت کوین در ایالات متحده است. صندوق متقابل خانوادگی قبلاً پیشنهاد داده بود که Valkyrie Bitcoin Trust را در ژانویه 2021 در بورس اوراق بهادار نیویورک عرضه کند. در پاسخ به بازخورد نظارتی SEC، والکری همچنان موفق شد یک ETF مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین را در اکتبر 2021 راه اندازی کند.

در اطلاعیه‌ای همراه، متیو دلس‌درنیر، معاون دبیر SEC اظهار داشت که نزدک در تاریخ 3 ژوئیه مجدداً برای پیشنهاد تغییر قانون درخواست داده است که اجازه می‌دهد یک ETF بیت کوین توسط Valkyrie فهرست شود.

DeLesDernier در بیانیه ای گفت: «تراست فقط بیت کوین را نگه می دارد و گهگاه سبدهایی را در ازای سپرده بیت کوین منتشر می کند و بیت کوین را در ارتباط با بازپرداخت سبدها توزیع می کند.

مرتبط با: تحلیلگر بلومبرگ می گوید ETF بیت کوین بلک راک می تواند 30 تریلیون دلار ثروت را باز کند

طبق داده‌های SEC، عموم می‌توانند بازخورد خود را در مورد پیشنهاد ETF بیت‌کوین والکری در طول دوره نظر 21 روزه یا تا 7 آگوست ارسال کنند. DeLesDernier برای مدت طولانی تری تا 90 روز در رجیستر فدرال برای اطلاع رسانی یا تأیید یا رد تغییر قانون نوشت.

آخرین پیشنهاد ETF بیت کوین Valkyrie در اواخر ژوئن 2023 در میان خوش بینی ها نسبت به ثبت نام ETF بیت کوین BlackRock ارائه شد. Valkyrie پیشنهاد کرد که ETF را با نام اختصاری “BRRR” فهرست کنید، با اشاره به میم محبوب جامعه بیت کوین که صدای چاپ پول را نشان می دهد.

خوش بینی مجدد در مورد ETF های بیت کوین نقطه ای با پر کردن مجدد ETF بیت کوین توسط BlackRock در 29 ژوئن تقویت شد. پیش از این، مدیریت سرمایه گذاری ARK برای دریافت ETF بیت کوین در ماه آوریل درخواست داده بود و این سومین تلاش آن برای تأیید چنین محصولی است. دومین.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *