متریک بیت کوین با نرخ ضربه طولانی 100% کف قیمت بیت کوین 23000 دلاری را پیش بینی می کند


سیگنال‌های نمودار بیت‌کوین بر اساس معیار قیمت بی‌عیب و نقص تاریخی بیت‌کوین، به پایین بودن کلان ورودی اشاره می‌کنند.

تجزیه و تحلیل جدید می گوید که بیت کوین (BTC) می تواند به سرمایه گذاران فرصتی نادر برای خرید از یک منطقه پشتیبانی با “نرخ ضربه طولانی 100٪” ارائه دهد.

در پست اخیر به‌روزرسانی در 29 آگوست، مدیر دارایی‌های رمزنگاری Capriole Investments به سرمایه‌گذاران گفت که انتظار داشته باشند قیمت BTC به 24000 دلار کاهش یابد.

بنیانگذار Capriole از پشتیبانی قیمت 23000 دلاری بیت کوین “بسیار مطمئن” است

بیت کوین همچنان روندی جانبی را در حدود 26000 دلار دنبال می کند، اما شرکت کنندگان در بازار که پیش بینی می کنند قیمت بیت کوین بیشتر کاهش خواهد یافت، کم نیست.

25000 دلار همچنان یک هدف محبوب است، اما خطوط روند بلندمدت با سابقه چشمگیر کاپریول توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.

مهم‌ترین آنها منطقه پشتیبانی هفتگی 24000 دلاری بیت کوین و «قیمت برق» (EP) است. این میانگین قبض برق ماینر به ازای هر BTC در سراسر جهان را نشان می دهد و در حال حاضر چیزی بیش از 23000 دلار است.

EP در طول تاریخ بیت کوین در بازه های زمانی طولانی به عنوان یک پشتیبان قوی عمل کرده است. افت به پایین‌ترین حد در دو سال اخیر در نوامبر 2022 نیز از این قاعده مستثنی نبود. در اواخر دسامبر سال گذشته، EP به کمی بیش از 14000 دلار کاهش یافت.

به همین دلیل است که کاپریول EP را به عنوان “سطحی با پایه قیمتی دشوار و 100٪ نرخ ضربه طولانی” توصیف می کند.

او به ترتیب در مورد سطح فنی هفتگی و EP نوشت: “این نقاط قیمتی یک تقاطع بسیار قوی به سمت فرصت 23-24 هزار دلاری از نقطه نظر اساسی و فنی ایجاد می کنند.”

به عنوان بخشی از فرآیند بعدی پست Xکاپریول همچنین خطوط روند را به عنوان “ساختارهای امیدوارکننده و کمیاب” برای بیت کوین “شایان توجه” توصیف کرد.

در ادامه، چارلز ادواردز، بنیانگذار کاپریول، گفت که 23000 دلار باید به عنوان “پشتیبانی محکم” عمل کند.

او گفت: “من کاملاً مطمئن هستم که اگر در چند هفته آینده به آن برسیم، 23000 دلار یک حمایت بسیار قوی و یک فرصت بلند مدت باورنکردنی خواهد بود.” گفت X مشترک در روز.

«هزینه برق در طول تاریخ بیت کوین 100 درصد نرخ ضربه داشته است. این معیار مورد علاقه من در بلندمدت بیت کوین است.”

هزینه تولید بیت کوین – قیمت برق – نمودار BTC/USD. منبع: سرمایه گذاری Capriole

دردسرهای ماینر بیت کوین در افق است؟

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در افتتاحیه وال استریت در 29 آگوست نزدیک به 26000 دلار معامله شد.

مطالب مرتبط: ماه ون؟ چرخه نصف شدن بیت کوین، سه ماهه چهارم را نشان می دهد زیرا پول هوشمند شایعات را می خرد

جیمز استراتن، پژوهشگر و تحلیلگر داده در شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال CryptoSlate، که توانایی مالی ماینرها را تجزیه و تحلیل می کند، پیش بینی کرد که رفتار قیمت بیت کوین از سال 2019 تکرار خواهد شد، زمانی که بازار زمینه را برای روند صعودی بعدی فراهم کرد.

درآمد ماینرهای بیت کوین در حال حاضر 25.5 میلیون دلار است. این فقط بالاتر از 22.5 میلیون دلار 365SMA ایستاده است.” ثبت شده است.

“به نظر می رسد که بسیار یادآور کتاب تاکتیک های 2019 است. باید به زودی خراب شود.»

صورت درآمد ماینر بیت کوین منبع: James Straten/X

داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode نشان داد که استخراج کنندگان کمتر از میانگین سالانه خود در سال 2020 درآمد داشتند.

Straten بر اساس یافته های Dylan LeClair، تحلیلگر ارشد صندوق دارایی دیجیتال UTXO Management، که این پدیده را به عنوان “سنت” توصیف کرد، ساخته شده است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *